Jaki TV 55 4k HDR do 4-4,5k?

Bartezzo1987

New member
@Dark Devil - Ten sony to byłby ideał dla mnie, jednak znacznie przekracza budżet (wynosi 4-4,5k)

Nie interesują mnie żadne aplikacje typu kodi, ponieważ to co oglądam jest na netfilx i on mi wystarczy.

Philips byłby ok gdyby nie matryca IPS, sorry ale ips to jedynie na monitorze (dobry input lag choć gorszy niż w tn) Srebrzenia czerni nie zniósłbym na dużym Tv.

Jest jeszcze opcja aby uzbroić się w cierpliwość i poczekać na modele z tego roku, tylko nie wiadomo ile musiałbym czekać.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
@Dark Devil - Ten sony to byłby ideał dla mnie, jednak znacznie przekracza budżet (wynosi 4-4,5k)

Nie interesują mnie żadne aplikacje typu kodi, ponieważ to co oglądam jest na netfilx i on mi wystarczy.

Philips byłby ok gdyby nie matryca IPS, sorry ale ips to jedynie na monitorze (dobry input lag choć gorszy niż w tn) Srebrzenia czerni nie zniósłbym na dużym Tv.

Jest jeszcze opcja aby uzbroić się w cierpliwość i poczekać na modele z tego roku, tylko nie wiadomo ile musiałbym czekać.
Panasonic 58ex700 spełni twoje oczekiwania i jeszcze zostanie kasa w kieszeni
 

DarkDevil

New member
@Dark Devil - Ten sony to byłby ideał dla mnie, jednak znacznie przekracza budżet (wynosi 4-4,5k)

Nie interesują mnie żadne aplikacje typu kodi, ponieważ to co oglądam jest na netfilx i on mi wystarczy.

Philips byłby ok gdyby nie matryca IPS, sorry ale ips to jedynie na monitorze (dobry input lag choć gorszy niż w tn) Srebrzenia czerni nie zniósłbym na dużym Tv.

Jest jeszcze opcja aby uzbroić się w cierpliwość i poczekać na modele z tego roku, tylko nie wiadomo ile musiałbym czekać.
Przemysl to dobrze bo to tylko 500zl wiecej niz mozesz dac poczekaj z miesiac dozbieraj warto bo tv jest extra nie ma co na szybko kupowac a potem żałować moim zdaniem to i tak te 4 lub 4,5 kola to spory wydatek pamietaj ze jak raz kupisz to ci juz to zostanie na długie lata ja wychodze z tego ze jak mam kupic byle co a potem byc tylko w polowie zadowolony to wole nic nie kupowac ( ja sam czekam na tego nowego soniacza i tez dopiero w czarny piatek kupie to za rok a mam starego rupcia LG 47SL9000)
 

Nikodem19

Klub HDTV.com.pl
VIP
@Dark Devil - Ten sony to byłby ideał dla mnie, jednak znacznie przekracza budżet (wynosi 4-4,5k)

Nie interesują mnie żadne aplikacje typu kodi, ponieważ to co oglądam jest na netfilx i on mi wystarczy.

Philips byłby ok gdyby nie matryca IPS, sorry ale ips to jedynie na monitorze (dobry input lag choć gorszy niż w tn) Srebrzenia czerni nie zniósłbym na dużym Tv.

Jest jeszcze opcja aby uzbroić się w cierpliwość i poczekać na modele z tego roku, tylko nie wiadomo ile musiałbym czekać.

Philips 55PUS8602 ma matrycę VA,120 Hz.
Kolor DCI P3 - 98% ( OLED Philips ma 99% )
HDR ( skrawek bieli na ekranie ) 1100 nitów.
 

Bartezzo1987

New member
@Nikodem - dziękuję za podpowiedź, jednak naprawdę mój budżet to 4,5k max, nie ma opcji abym dołożył 1,5k - no po prostu muszę wybrać coś w tych pieniądzach. pozdrawiam serdecznie.

ps. Co do XE9005 to wersja 49" została już tylko powystawowa i to za bagatela prawie 5k zł! pogłupieli chyba żądać tyle za tv który nie wiadomo ile "chodził"...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz 4,5 tyś:
- Philips 55PUS7502 za 4199 zł
- TCL 55X2 Qled za 3999 zł
- Samsung 55MU 7052 za 3999 zł
- Sony 55XE8505 za 4199 zł
- Sony 49X9005 za 4499 zł
- LG 55SJ850 za 4299 zł
- LG Oled G910 za 3999 zł
 
Do góry