jaki TV 40-46 do 2500??? 40vl748? TX-P42S30 E?

Villemo

New member
Witam,

jestem nowa na forum, więc może koledzy bardziej doświadczeni podpowiedzą co wybrać do 2500zł.

Myślałam o:
Toshibie 40vl748
Panasonic tx-p42s30e
Sony 40ex501

Wiem, że duża rozbieżność bo led, plazma i lcd, ale sama już nie wiem co wybrać.
Najpierw chciałam lcd, ale zaczęli je wycofywać ze sprzedaży (coraz mniej sklepów oferuje ex501/c650), więc zmieniłam kierunek zainteresowania.
Byłam już nastawiona na plazmę, ale trochę się boję tego buczenia (w sklepie oglądałam panasoniki i rzeczywiście je słychać). No i zależy mi na filmach z USB, a to chyba akurat nie jest ich mocna strona.
Wkońcu na tym forum znalazłam informacje o Toshibie, byłam dziś w sklepie i po zmianie trybu na Hollywood 2 rzeczywiście obraz super i nie daje po oczach.

Suma sumarum nie wiem już co wybrać:( Cena za Toshibe 2390, za Sony 2100, Panasonic 2190 (kupuje na raty, więc patrze na sklepy stacjonarne).

Może ktoś z posiadaczy tych tv wypowie sie na temat jakości obrazu i oglądania filmów z USB, bo na tym mi głównie zależy. Z góry dziękuję :)


Moje wymagania:
słońce - okno na zachód, z lewej strony od oglądającego, pokój nasłoneczniony.
pokój 18m2
obecny tv- maleńkie bezimienne
przeznaczenie- sd+hd -> tv n, dvd, dvix z USB, podłączenie do komputera, (w przyszłości blu-ray)
ile % tv - 80%tv i 20 inne (głównie usb)
pora oglądania - głównie wieczór
wieczorem przy świetle
obraz ostry? naturalny
matryca- fajnie jakby była matowa ale błyszczaca z filtrem też OK.
wielkość tv- 40-46
marka - nie philips, rozważałam panasonic, samsung, sony i toshbe
podłączone urządzenia- dvd, wieża JVC, pendrive, ew. komputer
katy - raczej na wprost
wifi/lan - nie
widgety - nie
ipla, iplex, vod - niekoniecznie, ale mile widziane
polskie znaki po usb - TAK!
3d- nie
karty sd - niekoniecznie
złącza - hdmi x2, pc, USB
sygnał - obecnie kablówka, ale po zakupie zmiana na n
kanały hd- obecnie 0, w n - 19
mocowanie - na ścianie
cena - do 2500zł
 

Villemo

New member
i tak też zrobiłam :)
póki co jestem mile zaskoczona jakością tv analog, co dopiero będzie jak podłącze n przez hdmi :-D
oglądałam też dvd i jak dla mnie bomba
z usb puściłam narazie tylko filmik po polsku więc jeszcze nie wiem jak napisy, ale tak to wszystko ok

no i jak pięknie wygląda ta Toshibka w pokoju :krol:

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi:)
 
Do góry