Jaki tv 37" do 3,5k

n4k5

New member
Witam,
chciałbym kupić telewizor 37", FullHD, 100Hz do 3500zł (+/-)
Wybór padł na LE37B650, ale zastanawiam się czy znajdzie się coś lepszego do tej kwoty.
Jaki inny telewizor mogę brać pod uwagę?
Nie pali się, może wychodzi coś niedługo z nowości i warto na nie poczekać?

Chciałbym do tego podpiąć cyfrę lub N, nie zdecydowałem jeszcze oraz konsolę (HDMI), komputer.
Najważniejsze jednak by odtwarzać filmy, głownie .mkv via usb oraz oglądać sport.

Mój pokój to ~20m2, siedzę na wprost, odległość od ekranu 2-3.5m.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja podniósłbym poprzeczkę na 42" .
W klasie cenowej masz dobre modele :
JVC 42 S 90
42 Toshiba rv 555
42 Panasonic S 10
Jeśli obstajesz przy 37" - to Sharp 37 XL8 i Panasonic 37 G 10
 

rudy

New member
JVC 42S90 nie ma 100Hz,natomiast Toshiba 42RV555 w cenie do 3500zl warta rozważenia.Prawdopodobnie żaden z tych tv nie odtworzy filmów mkv poprzez usb,tak jak ma to miejsce u Samsungów serii B.
 

n4k5

New member
wygląda na to, że trzeba poczekać do lipca i brać samsunga ^_^
najważniejsze to jednak .mkv via usb
 
Ostatnia edycja:

n4k5

New member
Trochę czasu minęło, dlatego ponawiam pytanie.
Jest jakaś alternatywa dla LE37B650?
Najważniejsze dla mnie to odtwarzanie filmów, głownie .mkv przez dysk zewnętrzny 2.5", z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
 

n4k5

New member
Może zamiast B650, W5500, V5500 lub LH5000 ??
Dzisiaj chciałbym kupić, proszę o pomoc
 
Ostatnia edycja:

n4k5

New member
Kupiłem B650, w eurortv dobra promocja na 37".
Tak z ciekawości.. Jest coś równie dobrego i w podobnej kwocie jak B650 oraz odtwarza .mkv via USB? Dla mnie to najważniejsze.

Pozdrawiam, z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Yaro_KR

New member
Bardzo dobrze wybrałeś, w zeszły piątek kupiłem taki sam :) - jednak przy Twoim budżecie i metrażu zastanawiałbym się nad 40" (zmieściłbyś się w 3500)

Ile dałeś ??

P.S. Ja przetestowałem kilka filmów na *.mkv - nie było żadnych problemów. Oczywiście dysk obowiązkowo formatuj na NTFS (nie Fat32, bo nie będzie widział ogromnych plików po 10 GB - a takie są). Ten telewizor posiada support pod dyski na pierwszym porcie USB - 2,5" potrzebują 5V z portu, natomiast możesz podłączyć również 3,5" z zewnętrznym zasilaniem. Ja osobiście podłączyłem na początek 120GB na 2,5", ale planuję na przyszły miesiąc zakup Western Digital My Book Essentail 1 TB. Drugi port oficjalnie obsługuje jednynie pamięci flash.

Pozdrawiam
 

n4k5

New member
Trafił mi się egzemplarz wyprodukowany w sierpniu 2009.
Najnowszy firmware, głośniki nie buczą jak to w pierwszych egzemplarzach.
Po wprowadzeniu "optymalnych" ustawień dosłownie bajka.
W połączeniu z PS3, cud miód :)
Przeczytałem cały topic odnośnie B650, także wiedziałem czego się spodziewać, popcorn converter już był przygotowany :))
Co do dysku mam 320GB WD Passport ELITE.

LE37B650 - 3199 PLN
PS3 + pilot + killzone 2 - 1349 PLN

Bardzo dobrze wychodzi to z gwarancją na 5 lat na tv i na 3 na PS3.
Zawsze można zrezygnować, a pieniądze podlegają zwrotowi via przelew/przekaz. Na rezygnację ma się 30 dni, ale ja zostawiam full opcję :)
Gwarancja pokrywa uszkodzenia również z Twojej winy :)
 
Do góry