Jaki telewizor wybrać?

matiatv

New member
Witam.Chce kupić tv cena do 2700zl.Warunki-pomieszczenie 4x4m,okna od strony południowej (w oknach rolety).Będę oglądać z 3,5m,tv chcę powiesić na ścianie wschodniej.Posiadam cyfrę+tuner bez HD(możliwość zmiany na HD),DVD.Tv oglądam przeważnie wieczorem ale dzieci również w dzień.Rozważałem Sony KDL32V4500K,Sony KDL-32W4000 ,Philips PFL 327603D.Czy warto dopłacić do full hd w 32"(czytałem na naszym forum że jest to niezauważalne w tym przedziale wielkości ekranu,nie jestem maniakiem hd aczkolwiek jakość nie jest mi obojętna).Myślałem również o plażmie Panasonic TH-37PV80 ale czy nie pobiera za dużo prądu i jak sobie poradzi z gorszej jakości sygnałem?Jeżeli dodałem posta nie w tym miejscu przepraszam jestem nowy.Proszę o pomoc

 

dinar

New member
Mam takie warunki jak podajesz ale ja kupiłem Samsunga 37A656,bo 32'' to za mały kup 37'',ten mój model teraz też kosztuje około 2800zł.C+ dekoder Philips PVR HD dobrze się sprawuje.
 

radoskur

New member
oglądanie z 3,5m 32" nie ma sensu. Na Twoim miejscu odczekalbym nawet miesiąc czy dwa, dołożył pare stowek i wziął minimum 37 lub 42"
 

MateoPatryk

New member
Polecam Panasonic TH-42PV80

Na Twoim miejscu powaznie rozważyłbym TH-42PV80. Moi rodzice i tesciowie maja taki model . Świetna jakość SD i DVD. B. dobry dzwięk. 42 cale też robi swoje. No i rewelacyjna cena 2400-2500. Niska rozdzielczość jeżeli nie oglądzasz blue-ray lub stacji HD nie jest minusem.
 

matiatv

New member
dokonałem wyboru

Dziś wybrałem i kupiłem panasonica TH-42PV80.Po wielu wizytach w sklepach(choć w moim miasteczku brak orientujących się sprzedawców) i spędzeniu wielu godzin na HDforum,uważam że to najlepsze rozwiązanie.Mam cyfrę+i tuner philipsa bez HD, głównie oglądam filmy,programy naukowe i przyrodnicze,w gry nie gram .Jutro ma być u mnie w domu,jak przetestuję to się odezwę.Dziękuję wszystkim z forumHD,wasze opinie przyczyniły się do mojego wyboru (mam nadzieję że słusznego) Pozdrawiam:)
 

matiatv

New member
opinia

Ogólnie jestem zadowolony.Więcej napiszę wieczorem tutaj Panasonic seria PV80 i PV8 ,żeby było wszystko w jednym miejscu.
 
Do góry