Jaki telewizor LED 37"-40" ?

danieltyl

New member
Witam wszystkich użytkowników forum!

W najbliższym czasie będę musiał kupić telewizor do nowego mieszkania. Bardzo proszę o poradę jaki model wybrać. Niestety jest kilka ograniczeń które musi spełnić TV
1. Kolor srebrny lub pochodne - ukłon w stronę żony dla której TV kolorem musi współgrać z resztą salonu.
2. Wielkość ekranu - 37"-40"
3. Cena - najlepiej 1800-2400 zł ale nie więcej niż 2,8 tys zł.
4. Preferowane marki - Toshiba, LG, Phillips - jestem otwarty na inne propozycje.
5. Sygnał telewizyjny - najprawdopodobniej będę korzystał z lokalnej telewizji kablowej.

Czy ktoś w ramach tych kryteriów jest w stanie mi doradzić? Szukam telewizora możliwie najlepszego...
 

Mixmich

New member
Jeśli srebrny to wybór się ogranicza do Panasonic 37ET5, Toshiba 40TL933, Philips 37PFL7606, Philips 40PFL5507, Philips 40PFL6606, Toshiba 40RL838 sprawdź je w tej kolejności :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
właśnie testuję 40TL 933 i jest jeszcze lepszy niż jego poprzednik który zbiera extra recenzje. Dodatkowo spełnia wszystkie Twoje zachcianki :
-jest srebrny
- mieści się w klasie cenowej,
- -jest w Twoich preferowanych
- świetnie wygląda

TL933_front_ref.jpg



http://pl.consumer.toshiba.eu/pl/products/tv/40TL933
W sprawie oferty napisz na PW.
 
Ostatnia edycja:

al-aksa

New member
tu masz porównanie Toshiba Polska - Porównanie produktów

933 ma już nagrywanie PVR , konwersje 2D->3D, autoview, czujnik oswietlenia otoczenia, kontrast dynamiczny 1mln (833 - 5mln??), 833 ma tez DVB-T2, klasa energ.A+ / B (933/833)

zastanawia mnie tylko jaki system poprawy obrazu dla SD jest w 933? Nie dopatrzylem się tu Resolution+... KIKI jak się spisuje ten model przy sygnale SD?
 

paeru

New member
Bez reklam
Widziałeś funcję resolution+ w 838, czy bazujesz na informacjach z internetu? Bo ja jestem przekonany, że ten tv nie ma tej funkcji, aczkolwiek możliwe że pojawiła się z którąś z aktualizacji, o czym po prostu nie wiem. 933 r+ na pewno nie ma, chociaż niemiecka strona Toshiby tak sugeruje.
 

danieltyl

New member
Dzięki za wskazówki. Fajna jest ta Toshiba 40TL933. Poczekam jednak aż trochę spadnie z ceny. Co natomiast powiecie o toshibie 40RL838? Warto zainwestować w ten telewizor?
 

Kpc21

New member
Telewizor o klasę niższy i sezon starszy. Co do obrazu się nie wypowiem, ale ponoć gorszy niż TL838 (na pewno gorsze kąty boczne).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zupełnie inna klasa .
Ale przecież ta nowa sztuka 40TL 933 mieści się w klasie cenowej i rewelacyjnie skaluje obraz - właśnie ją testuję .
 
Do góry