Jaki telewizor LCD jako monitor do PC

Kreator

New member
Witam wszystkich którzy czytają ten topic ; ]
Problem z telewizorem prędzej czy później dopada każdego, chyba że nie ma prądu. XD
Mianowicie, ja taki problem mam i pisząc tutaj chciałbym zasięgnąć Waszej rady.

Planuję zakupić telewizor LCD, myślałem o czymś do 32'. Telewizor ma spełniać funkcję zarówno monitora do komutera ( zadanie priorytetowe ) oraz telewizora, bo takowego w pokoju nie mam.

Mam dość mały pokój jednak odległość jaka bedzie dzieliła mnie od monitora to ~ 2 metry.

Z uwagi na to że jestem graczem CoD4, potrzebuje szybkiego monitora, który nie będzie smużył i będzie miał wysokie odświeżanie.

Kolejną ważną sprawą jest fakt, że moj komputer chodzi 24/7 i generalnie tu mam pytanie, wtf z tymi smugami jak jest cały czas ten sam obraz na monitorze, nie chciałbym doświadczyć widoku części pulpitu bądz jego elementów jak oglądam filmy bądz gram ;X

Dobrze by było gdyby się nie grzał ( obecnie mam CRT LG, no cóż, w zime jest cieplej ale w w lato za gorąco ) i nie buczał ( jestem maniakiem cichego sprzętu )

Chyba tyle z mojej strony ;]
czekam na jakieś porady :D
 

Kreator

New member
Nie chcę dać więcej niż 1800 zł :) W zasadzie może być też kapkę miejszy ekran, 22' bądź 26' jesli bedzie miał lepsze parametry. Nie musi mieć głośników wbudowanych czy innych cudów niewidów, chodź tuner mile widziany, jednak nie jest to priorytet ;)
jak na razie gram w 1024x768.
 
Ostatnia edycja:

Ubuakrii

New member
Aby nie tworzyc nowego tematu przylaczam sie do pytajacego : Jaki TV do PC'ta - w moim przypadku chodzi wylacznie o prace z tekstem, a budzet max 2000zl. Zastanawiam sie nad Panasonic 32LZD80 (ale kompletnie nie wiem jak dziala z kompem), Samsungiem 32LEA656 oraz tanszym A551 (o 200 zlotych od poprzednikow) - a wiec, ktory, dlaczego itp.

Z gory dziekuje za Pomoc !
 

Kreator

New member
A Samsung 26' T260? Ma on o prawie połowę szybszy czas reakcji, a tu dużo daje w moim przypadku :) Nie musi być Full HD, ważne by FPSy śmigały jak na CRT :)
 
Do góry