Jaki telewizor LCD do 3500zł.

Vandaal

New member
Wg schematu:

Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?

ad. 1 25m2
ad. 2 Telewizja kablowa (analogowa).
ad. 3 3m
ad. 4 "N-ka", Playstation 3.
ad. 5 3500 pln.
ad. 6 Hmm, wieczorem najwięcej :p
ad. 7 Słonecznie - są rolety.
ad. 8 1-3 osoby.
ad. 9 TVN i Discovery.
ad. 10 Samsung CW29M166V xD
ad. 11 Stać.
 

pykaman

New member
Witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem modelu 55lb650V. Nie było zbyt wiele czasu na pobawienie sie telewizorem ale ogólnie wydaje sie ok. Najwazniejsze dla mnie że współpracuje z modułem CP, choć kanały przełączaja się bardzo wolno(może udate softu pomoże). Na razie przeraża mnie jedna rzecz a mianowicie lista kanałów z satelity. Czy idzie ją zgrać na pena i posortować w kompie i wgrać spowrotem do TV?? Sortowanie w telewizorze to zajęcie na kilka godzin. W sumie można jakoś to przeboleć ale najgorsze jak sie pozmieniają częstotliwości jakichś kanałów to trzeba będzie robić od nowa. Początkowo kanałów z oferty CP nie szło przesunąc na liście ale doszedłem już jak to zrobić. Może to się komuś przyda. Początkowo skanowałem niebo wg operatora, drugie skanowanie zrobiłem "bez operatora" i wszystkie kanały idzie poprzestawiać. Z tym że jak wcześniej pisałem będzie to trwało długo, bo np TVP1 HD jest na kanale sto ileśtam a TVP 2 HD na pięćset ileśtam. Mam fergusona arivę 200 i tam jest opcja zgrania listy i posortowania jej w PC na w programie ArivaEditor. Znalazłem jakiś program Channel Editor for LG ale na moje nieszczęście jest po niemiecku. Poza tym są jakieś ostrzeżenia że robi sie to na swoją odpowiedzialność. Czy ktoś przerabiał może kwestię sortowania listy kanałów w tv LG?? Pozdrawiam
 
Do góry