jaki telewizor do salonu

mzeromski

Member
cześć,

stoje przed pewnym dylematem. chciałbym kupić telewizor do salonu. w grę wchodzi jedynie opcja 65 cali.

mój budżet to ok 5000zł.

znalałzem w necie 3 takie oferty, czy możecie mi podpowiedzieć czy w tej cenie znajdę coś lepszego ?

( nie biorę pod uwagę w ogóle firmy TCL czy Hisense )

do tej pory miałem zawsze samsunga, jakoś tak się przywyczajałem do tej marki ale tym razem się zastanawiam czy nie lepiej kupić coś innego, przy poprzednich miałem problem z wypalaniem sie ekranu co mnie ocno irytowało.

https://www.mediaexpert.pl/telewizo...ambilight-3-dolby-atmos-dolby-vision-hdmi-2-1

https://www.mediaexpert.pl/telewizo...vHhGd35Ic6FLEiGQ24_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips mini led 65PUS9008 za 4499 zł
LG Oled 65B33 za 5700 zł
Plus dodatkowo do każdego pakiet gratisów o wartości 500 zł
 

mzeromski

Member
w najbliższych dniach. liczę po cichu że ten lg ale wyższa wersja może troszkę stanieje jeszcze...
co to znaczy odpowiednio użytkował ??

ale w klasie cenowej , jak mam do wyboru lg wersję b lub TCL to lepiej lg ??
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
w najbliższych dniach. liczę po cichu że ten lg ale wyższa wersja może troszkę stanieje jeszcze...
co to znaczy odpowiednio użytkował ??

ale w klasie cenowej , jak mam do wyboru lg wersję b lub TCL to lepiej lg ??
Jeśli nie wiesz co to znaczy odpowiednio użytkować OLED to lepiej weź TCL od kikiego. Albo poczytaj o tym i zobacz czy to tv dla Ciebie.
 

mzeromski

Member
Jeśli nie wiesz co to znaczy odpowiednio użytkować OLED to lepiej weź TCL od kikiego. Albo poczytaj o tym i zobacz czy to tv dla Ciebie.
Poczytalem, i nie widzę jakiejś wielkiej koniecznej wiedzy doboorzystajia z oled więc nie rozumiem po co taki komentarz. Nie będę oglądał na pewno jednego kanału przez kilka dni żeby się stresować, zastanawiam sie czy nie zmienić zdania i nie kupić 55 cali jednej. Ten lg wersja c kosztuje wtedy 4500zl

 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Poczytalem, i nie widzę jakiejś wielkiej koniecznej wiedzy doboorzystajia z oled więc nie rozumiem po co taki komentarz. Nie będę oglądał na pewno jednego kanału przez kilka dni żeby się stresować, zastanawiam sie czy nie zmienić zdania i nie kupić 55 cali jednej. Ten lg wersja c kosztuje wtedy 4500zl

Chodzi o to żeby na OLED unikać długotrwałego oglądania statycznego obrazu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli zostajesz pry wielkości 55- to Oled LG - będzie świetny.
Masz z pakietem gratisów dodatkowo dla członków forum
 
Do góry