Jaki telewizor do 3tys - GRY/FILMY/SPORT

sale el sol

New member
Witam serdecznie, proszę o pomoc w wybraniu telewizora do 3tys, ewentualnie minimalnie więcej. Telewizor byłby głównie używany do oglądania meczów piłkarskich, filmów i grania (niski input lag). Odległość od ekranu wynosiłaby 2-2,5m, preferuję 50 cali. Może być FULL HD, może być 4K byle było warte ceny. Fajnie jakby była dobra czerń i niewidoczny clouding. Co do systemu to się nie znam, ale chyba Android ma najwięcej możliwości. Z góry dziękuję za pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android oczywiście, że da Ci najwięcej satysfakcji.
W klasie cenowej masz tylko jeden model - Philips 49PUS6561.
Ma 4K, 100Hz, HDR, VP9 , Android, Kodi, MxPlayer, Ambilight.
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Jak się zalogujesz w klubie HDTV masz jeszcze kalibrację profesjonalną gratis.
Na inne najtańsze modele innych firm o tych potrzebnych parametrach musisz dozbierać 1-1,5 tyś zł.
I pytanie co ile lat wymieniasz telewizor ?
 

sale el sol

New member
Dziękuję za odpowiedź. Zauważyłem, że oferujesz ten TV prawie w każdym temacie i ogólnie tą markę od zawsze. Zanim założyłem własny wątek to trochę ich przeczytałem na tym forum i jak napisałem ten temat to byłem pewny, że napiszesz o tym właśnie modelu. Czy to oznacza, że ten TV jest tak dobry? Z opinii na internecie wynika, że ma duże problemy z czernią i mało ergonomicznego pilota, a na tym forum kilka osób wspominało o widocznych pasach na ekranie gdy jest jednolity kolor tła oraz o skokach przy szybkich akcjach. Podobno jest duży problem z oglądaniem meczów piłkarskich na czym mi bardzo zależy.

Szczerze mówiąc myślałem o SONY 755c w wersji 50 calowej, ewentualnie 809c (jaka jest różnica? coś wyczytałem, że 755c - 50hz, a 809c - 100hz). U kolegi widziałem 755c, obraz b.dobry jak dla mnie, wg. niego trochę denerwujący jest clouding i czerń.

Telewizor na dzień dzisiejszy będę miał pewnie na 5lat minimum. Powstaję, więc pytanie, czy za 5lat FULL HD będzie jeszcze wykorzystywane, czy zaniknie jak np. kasety VHS :D oraz czy obecne 4K w cenie 3-3,5tys jest warte ceny i zapewni spokój na te 5lat.

Ma ktoś jakieś jeszcze propozycję TV do głównie sportu, gier i filmów. Proszę pomóżcie bo możliwe, że jutro zakupię. Czekam na wsparcie, pozdrawiam ! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry