Jaki telewizor do 3tyś 44-50cali ?

GrOcAL

New member
1. odległość od ekranu? ok. 2m
2. jak słońce świeci w pokoju - telewozor niedaleko okna
3. Jak duży jest pokój? 20m2
4. Preferowana technologia - LED
5. jaki masz obecnie telewizor? nie mam
6. jakie programy najczęściej oglądasz? sport , seriale, filmy
7. oglądasz w dzień czy wieczorem: tak 10% dzień 90% wieczorem
8. wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez? bez
11. preferowana wielkość telewizora? 44-50 cali
13. czego nie lubisz w telewizorach? niski kontrast, smużenie
14. jakie urządzenia będą podłączone?komputer,
15. ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 70% tv, 30%
16. siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? na wprost
18. czy będziesz korzystać z widgetów? nie
19. czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? nie
20. czy chcesz korzystać z serwisu Ipla, Iplex, tvscreen - VOD ? nie
22. ma mieć 3D? niekoniecznie
23. ma mieć slot na karty SD ? obojętne
24. ma mieć tuner DVB-S? tak
25. jakimi złączami i co chcesz podłączyć? HDMI, ewentualnie EURO do PC, USB do pendriva,
26. ile programów HD? kilkadziesiąt
27. ma stać czy wisieć? wisieć
28. rozdzielczość: FULL HD ultra HD
29. Dvb-t: tak
30. na czym najbardziej Ci zależy: jakość obrazu
31. ile godzin dziennie ma grać telewizor: ok 5h dziennie, weekendy więcej
32. sugerowana cena? do 3000 zł
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Pod Twoje wymagania sugerował bym dopłacić do 47" L7453, gdyż 42" będzie pewnie zbyt mała przy 2m od ekranu.
 

GrOcAL

New member
Zastanawiam się nad :
TOSHIBA 42L7453DG - trochę mało cali...
PANASONIC TX-48AS640E
Sasmsung 48H6400

Byłem w sklepie i sprawdzałem ten modele ze swoim filmem - Avatar i w Toshibie zaobserwowałem smurzenie ale tylko na Toshibie...
Chce telewizor głownie do sportu oraz do filmów
 

mafia35

New member
Bez reklam
Samsung spawdzi się bardzo dobrze. Toshiba jest na ips więc może smużyć. Sprawdź jeszcze sony w829b. Ten panas również będzie ok. Tzn as640, bo as650 też jest na ips i może lekko smużyć.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 

Kvasir

New member
Ja wczoraj zakupiłem Tx-50as650e, też się zastanawiałem nad tx-48as640, ale wybrałem as650 z uwagi na pasywne 3D i matrycę IPS.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Możesz wziąć w tej chwili TV Toshiba 47L7453 w MM. Są za 3299 zł... w tej chwili masz promocje, za każde 500 zł dostajesz 50 zł w kuponie na paliwo do BP. Jak tankujesz to masz 300 zł rabatu. Wiece TV wychodzi 3k...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest i tak w lepszej cenie i kalibracja gratis i radyjko gratis.
Razem kilkaset złotych taniej.
 

jerrykmg

New member
W tej kasie bierz PANASONIC TX-48AS640E

Byłem w piątek w MM - łyknąłem Panasa, chodziłem za nim już ładną chwilę - doczekałem promo, w sumie kupując karty podarunkowe na beneficie, oszczedziłem 10% i zwrot 250 pln w kartach BP to drugie 10% - tv wyszedł mnie :smile::D 2189... Pierwsze wrażenia - za mały :eek: Obraz poszedł na kinowy, trochę dostosowany - jak dla mnie wypas. Gorzej z dźwiękiem... gra gorzej niż poprzednik - poczciwy sharp z podpisu... Co mnie dodatkowo denerwuje - poziom dzwięku jest ustawiany globalnie - na hdmi mam 35, to i na media playerze będę miał 35 - to jest przepaścią, bo w MP da się oglądać film już na 7-10... Nie chce odtwarzać napisów (nazwy takie same jak film)- ani .srt ani .txt w pliku obok mkv - nie wiem o co chodzi? Ogólnie - za takie pieniądze - w takiej przekątnej - w prównaniu z samsungiem i sony - bo taki wybór rozważałem - brać i się cieszyć!
 
Do góry