Jaki telewizor 49 - 50 "

stk90

New member
Cześć,

nadszedł czas na zmianę telewizora na większy - dotychczas Panasonic TX-L32E30E (odświeżanie 100hz), zakupiony po poradach tutaj na forum oraz z którego jestem bardzo zadowolony.

Telewizor stoi (będzie stał) na szafce podwieszanej, na środku około 4,5m ściany.
Odległość oczu od TV około 2-3m, zawsze pod kątem.
Okna wysokie, prostopadle do TV ale 90% czasu zasłonięte.
Użytkowanie: wieczorem 90, za dnia 10%; konsola 40%, kablówka cyfrowa 20%, filmy 40%.
Preferowane marki: Panasonic, Samsung
Budżet 2-3 tys. (max 3500).

Bajery typu smart tv, wifi itp mile widziane, aczkolwiek większość zapewnia konsola.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
Łukasz
 

stk90

New member
Dokładnie z najdalszego punktu na kanapie do TV jest 280cm.

Żona już kręci nosem na 50", ale jak pojedziemy oglądać telewizory w sklepie, to może uda mi się ją namówić. Mógłbym poprosić o propozycje w różnych rozmiarach?

Mamy kombinację mebli Besta z Ikei i przestrzeń na TV to 180 cm szerokości szafki i wysokość od szafki na TV do wiszącej - 103 cm. Nie chciałbym, żeby TV zdominował całe pomieszczenie..
 

bielikk

New member
Bez reklam
Jeżeli jeszcze dostaniesz, to bez zastanowienia kupuj Philips 49PUS8303 - ten model nie ma sobie równych 120HZ, matryca NanoCel ..... obraz bajka,
 

stk90

New member
Dziękuję za podpowiedź. A jeśli uda mi się namówić żonę na większy, to co byś zaproponował w przedziale 50-55"?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra model 55" - to Philips 55PUS8804
Jest w programie pilotażowym gdzie sam wybierasz cenę.
Do Twoich potrzeb to najlepsza alternatywa.
 
Do góry