jaki telewizor 46-47 cali do 3600 zł

fg71

New member
jako że jest to pierwszy post na forum witam wszystkich, od razu zaznaczam, że jestem trochę zielony. Mam dylemat który telewizor wybrać mam na oku dwa modele, jeżeli są jakieś inne godne polecenia będę wdzięczny za rady.
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 3x4m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? od 2 do 4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? zazwyczaj 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? - wprost i czasami bokiem.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać .
6. Jak słońce świeci w pokoju? Na tv, lecz nie ma problemu zasłonić rolety.
7. Jaki masz obecnie telewizor? żaden, monitor pc
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobry obraz w sporcie, filmach i grach, dźwięk idzie przez kino domowe,
9. Jakie urządzenia będzie podłączone do telewizora? Kino Domowe, PS3, Dekoder cyfra +/nc+, opcjonalnie dysk/pendrive
10. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? od 2 - 6h
11. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? bez różnicy
12. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport, filmy, dokumentalno-przyrodnicze
13. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak,
14. Czy zamierzasz grać w gry? Tak PS3
15. Preferencje co do wielkości ? 46-47
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? lekka przewaga wieczorami
17. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3600
18. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? bez różnicy, bardzo słaby wzrok na jedno oko, ewentualnie jako dodatek dla gości
na razie jestem za panasonic TX-L47ET60E i nie wiem czy go brać czy czekać aż cena sony 46hx750 spadnie do tej ceny, chyba, że jest jeszcze jakiś inny godny polecenia, nie chciałbym philipsa ze względu na wolne menu obecnie mam internet bezprzewodowy jak mam czekać aż się załaduje no nie na moje nerwy. Przeznaczenie tak jak w opisie telewizja 50% - sport głównie (piłka nożna,boks, i reszta po trochu), filmy, dokumentalno-przyrodnicze, 30% filmy blu-ray, dysk zew., pendrive, 20% playstation (głównie fifa, w stylu uncharted, assasin, trochę strzelanki), na początku przyszłego tygodnia chciałbym zrobić zakup chyba że warto poczekać kilka tygodni na coś lepszego pozdrawiam z góry dziękuje za opinie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale z tego co podałeś nie wynika ile godz dziennie przesiadujesz przy filmach z internetu?
 

maddox

New member
Moim zdaniem bardzo dobry wybór, w tej cenie jeszcze lg lm660 - choć Panasonic wydaje mi się lepszym rozwiązaniem.
Co do sony to może być problem żeby spadły do 3500 najniżej widziałem w mix electroniks za 3880
 
Do góry