Jaki telewizor 40-42 cale LED 3D?

masterr

New member
Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum i chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać.

Nadszedł w końcu dzień zmiany starego, poczciwego telewizorka na jakiś nowszy :)

Czego bym od niego wymagał?
- 40-42 cale
- rozdzielczość FULL HD
- obsługa 3D (konwersja 2D do 3D)
- wbudowane WIFI
- oczywiście wzorowy obraz ;)

Budżet, który mogę przeznaczyć na ten cel to około 2800 złotych.

Myślałem osobiście na takimi telewizorami:
LG 42LM620S (ten raczej odpada, bo trzeba dokupić moduł WIFI)
LG 42LM640S - ma raczej bardzo dobre opinie
LG 42LM660S - pośredniak między pozostałymi modelami
LG 42LM670S - najdroższy, ale czy najlepszy?
Jestem jednak otwarty na Wasze propozycje.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Gdyż podałem Ci jedne z najlepszych modeli na rynku, które przy okazji spełniają Twoje warunki.
Philips i Toshiba mają jakość obrazu na poziomie wyższej serii LG - 760 lub 860.
Panasonic ma zdecydowanie lepszą płynność niż będący w tej samej cenie lm640.
Jeśli chcesz, to możesz rzucić więcej wymagań, to wtedy może coś jeszcze wpadnie, lub coś wypadnie :)
 

masterr

New member
Z twoich propozycji spodobał mi się Philips i Panasonic.
Mógłbyś powiedzieć jak sprawują się głośniki w tych modelach?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Panaś - przeciętnie.
Philips - ma dość dobrze działający (jak na tv) subwoofer, a głośniki grają dość czysto. Ale rewelacji nigdy nie uzyskasz w tej cenie - to dopiero modele na poziomie sonego hx850, toshiby zl1 lub philipsa serii 7 i wyżej mają głośniki pozwalające nawet na słuchanie muzyki - bo są to głośniki spoza tv, w podstawie, lub pod tv :)
 

masterr

New member
LG 42LM640S - 2650 (Saturn)
LG 42LM660S - 2900
LG 42LM670S - 2900 (Saturn)
Philips 42PFL6007 - 3000 (Media Expert)
Panasonic 42ET5E - 2600 -(RTV EURO AGD)

Tak przedstawia się to cenowo. Czyli który model powinienem wybrać?
Może ma ktoś jeszcze jakieś inne ciekawe propozycje?
 
Ostatnia edycja:

ostry.77

New member
Wtrącę - że kupiłem przed świętami 42LM660s i nie narzekam.3D jako bajer jest pasywne okulary tanie jak barszcz a nie płacić jak amsz 4ke w domu 2x po minimum 150zł na dodatkowe okularki.Chcesz mieć smart kup sobie doongla tak jak ja to uczynię po nowym roku za 3 stówki z androidem i jest gitara.Jakość obrazu nie najgorsza.W moim modelu jest zadziwiająco mały przez wszystkich na tym forum wytykany clouding bo tylko z lewej strony mniej wiecej po srodku taki na 2cm.Byłem nawet pod wrażeniem bo wystawowy miałdużpo większy.Po prostu trafiłą się dobra sztuka i jest git :).
 

masterr

New member
Byłem sobie pooglądać podane w temacie modele i powiem, że zaskoczył mnie
ten Philips 42PFL6007. Jakość i wyrazistość obrazu na tle innych modeli po prostu jest mega. Raczej na ten model się skuszę ;)

Pełna nazwa tego modelu to PHILIPS 42PFL6007K/12 tak?
 
Ostatnia edycja:
Do góry