Jaki telewizor 32'' do 1500 pln-ów

alles1974

New member
Proszę o pomoc!
W temacie jestem totalnie zielony. Wycieczki po sklepach owocują NICZYM! każdy sprzedawca doradza co innego, często ich wypowiedzi są sprzeczne!

Moje oczekiwania 32''. LCD,LED, plazma.max 1500 pln. na upartego jeszcze 100 dam radę wygrzebać:smile:
będzie wisiał na ścianie, dosyć wysoko, na obrotowym ramieniu tak więc będę na niego patrzył prostopadle do matrycy. To ma być telewizor do sypialni. Oglądane będą filmy z kablówki UPC i filmy z USB. Żadnych gier. komputer nie będzie podłączany. Wpływ światła dziennego na obraz nie ma znaczenia-oglądanie tylko przy zasłoniętych roletach. Nie ma ciśnienia na to żeby był Full HD. Może być HD Ready.

dobrze by było jakby można nagrywać na pena.
to co widziałem w Ceneo to w grę wchodzi Sony Samsung Toshiba LG Sharp Philips Orion i Funai ale tych dwóch ostatnich to chyba nie można brac pod uwagę?
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
Samsung 43D450 jeśli chodzi o plazmy :)
niestety nie ma mniejszych, jeśli masz miejsce to warto - obraz przy takich przyciemnionych warunkach będzie o wiele lepszy od dowolnego LED 32' w podobnej cenie - świetna czerń, kolory, łagodny obraz, dowolne kąty, usb
 
Do góry