Jaki system 5.0 za niewygórowaną kwotę? Pilna sprawa...

jsemeniuk

New member
Witam Serdecznie ;-)

Sprawa niecierpiąca zwłoki - podjąłem ostatecznie decyzję o zmianie swojego nagłośnienia w sali kinowej ;-)
Dotychczas korzystałem (wiem, wstyd się przyznać) z głośników Creative Gigaworks w systemie 2.0 (2 na front - większe, i 2 na tył - mniejsze). Całośc uzupełnia mój kochany potworek JBL E Northridge 250 (starsza wersja, moim zdaniem lepsza brzmieniowo).

Ampli już mam (Pioneer VSX-D510) - wiem, że nie jest to cud techniki, ale na chwilę obecną (6-7 miesięcy) musi wystarczyć.
Kwota, jaką przeznaczyłem na głośniki to +/- 2k pln

Pokój około 30m2 - z ekranem projekcyjnym o wymiarach 3x2 metra :p.
Jedna zasadnicza uwaga - nie mam zbyt wiele miejsca abym mógł zaszaleć z kolumnami podłogowymi - więc niestety zmuszony jestem zainwestować w mniejsze kolumny, które da się podwiesić na ścianie - lub jakoś ustawić na półkach (coś pokroju satelitek z zestawu JBL SCS-178.

Swojego czasu (czytaj-godzinę temu :cool:) napaliłem się na owy zestaw, ale mój zapał ostudziły komentarze użytkowników (a że plastikowo grają, a że "mejd in czajna", a że w ogóle nic nie warte). Jednak powtarzam - na start posiadam "tylko" Pioneera VSX-D510 i w ciągu najbliższego czasu nie planuję zmiany.

Krótka decyzja - co mogę wybrać? Przypominam - kwota do 2000zł.

Aaa, i przeznaczenie - filmy 80%, trochę gier z PS3 i chwilowo do słuchania muzyki.

Pozdrawiam
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Wydaje mi się ze jak coś podobnego do tych JBLi to tylko Infinity beta hsc.Ale czy one starczą do nagłośnienia 30m2?
 

jsemeniuk

New member
Dzięki za propozycję - ale niestety jakoś mi nie pasują te pierdziawki ;-)
Oczywiście zapomniałem dodać - to nie musi być cały komplet 5.0 za jednym zamachem!

Wolę sobie skompletować całe nagłośnienie, czyli 2 fronty, 2 tyły, central.
Subwoofera nie potrzebuję - już mam - a 2 nie chcę mieć.

Myślę, że "osobno" znajdzie się coś co można fajnie złożyć w całość.
 

jsemeniuk

New member
kiki, zestawik świetny - jednak jak już mówiłem - nie mam gdzie postawić głośników podłogowych :(

Jestem skazany na małe kurduplowate pudełka, które można względnie położyć na półce tudzież przykręcić w magiczny sposób do ściany ;-)

Nie musi to to robić dużego szału - po prostu niech będzie odrobinę lepsze niż to co teraz mam - komputerowe głośniki Creative GigaWorks (aczkolwiek są całkiem całkiem - posiadam T40 i T20).

Suba mam - JBL E250 - potworek ;-)

Jeszcze jakieś propozycje?
 
Ostatnia edycja:
Do góry