Jaki soundbar do 2000zł?

m2w2

New member
Witam. Nowy TV już wybrany (chyba), LG 55UF950V i teraz do niego przydałby się soundbar. Mogę wydać około 2000zł. Np. Bose solo15, Yamaha YAS-103 lub YAS-203 , a może jeszcze inne cudo?
Co polecicie? Oglądamy przeważnie filmy, sport i czasem muza leci w tle.
Dzięki.
 

D3molK4

New member
Pozwolę podpytać przy okazji tego tematu, mam nadzieję że autor nie będzie miał mi tego za złe :) a może przyda mu się opinia na ten temat - soundbary jbl 400 vs harman sb26 jaka jest między nimi różnica w dźwięku? Warto dopłacać kilka stów do harmana będzie zauważalna różnica? Przeznaczenie jak autor głównie filmy/tv?
 

PabloLaskows

New member
Za to w JBL-u lepiej basik chodzi ;-)
Panel dźwiękowy JBL Cinema SB 400 oddaje do dyspozycji użytkownika potężne brzmienie i szerokie spektrum możliwości połączeń, a to wszystko zamknięte jest w kompaktowej konstrukcji, idealnie dopasowanej do współczesnych telewizorów płaskoekranowych. Komplet obejmuje głośnik typu soundbar o mocy 120 W oraz bezprzewodowy subwoofer ze wzmacniaczem SG400 o mocy szczytowej 200 W. Brak jakichkolwiek kabli znacznie upraszcza podłączenie zestawu, a dodatkowo daje bardziej elastyczne możliwości wypozycjonowania głośników w pomieszczeniu docelowym.
 
Ostatnia edycja:

Darek_SK

New member
Witam pomocy prosze

Mam dylemat straszny szukam SOUNDBARA ponieważ nie mam miejsca na kino domowe i na kable, czytalem troche i mam pewne typy np phylips htl 9100, jbl sb400, philips htl 7140 i jeszcze denon DHT-S514, ten pierwszy ma super opinie ale na naszym rynku nie dostepny niestety POMOCY
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fidelio ale nowy - B5 lub E6.
No i JBL sb 400 .
Fidelio jako jedyny daję dźwięk przestrzenny.
Jak będziesz niebieski masz specjalne ceny z kalibracją.
 

Darek_SK

New member
ciąg dalszy

wiec czytałem jeszcze o philips fidelio e5 i b5 tyle ze b5 jest strasznie drogie ale ktoł pisal ze są promocje wie ktoś może w jakiej sieci i może opinie czy warto kupić któryś z tych zestawów
 

Darek_SK

New member
soundbar

Witam, a może ktoś mi doradzi który zestaw jest lepszy philips fidelio E5 czy B5 i czym E6 różni się po za ceną?
 

Darek_SK

New member
witam

a masz może 2 takie zestawy w tej cenie?
a co sądzicie o fidelio b5 lub e6 tyle ze o e6 czytałem jedną opinię że jest słabo wykonany i ze to nie drewno tylko plastik obklejony czymś i ze satelitki sa słabe może ktoś widział ten zestaw i słyszał ?
 
Do góry