Jaki Sony 46cali

wh123

New member
Witam
Odrazu mowie nie znam sie na telewizorach i nie bawi mnie wielogodzinne czytanie o ich opcjach.Chcialem nabyc Soniaka 46cali dlaczego akurat ta firma?Bo mam obecnie tv tej marki(12letni :p) i jakos dobrze mi sie kojarzy.Dlaczego 46cali bo bede siedzial 4 metry od niego...Moje pytanie brzmi czy tansze Soniaki 46calowe sa juz niezle czy sa malo awaryjne.Dokladniej jaki model gdzie kupic czy teraz...i chyba bede musial zmienic dekoder polsatowski bo mam go pare lat (chyba jakies zlacza trzeba inne)?
Z gory dzieki xD
 
Ostatnia edycja:

vienna1980

Member
Bez reklam
Nie napisałeś jaką kwotą dysponujesz na kupno telewizora,ale jeżeli Cię stać na najwyższe modele to lepiej kup Sobie Sony z rodziny Z,zawsze im wyższy model to ma lepsze wyposażenie.Napisałeś że chcesz zmienić dekoder Polsatu w takim razie proponuję Ci serię Lcd Sony która dopiero wchodzi na rynek o symbolu 5800.Ta seria posiada tuner DVB-S,a więc będziesz mógł odbierać Polsat Cyfrowy bez dekodera,wkładając tylko moduł wraz z kartą do telewizora.
 

wh123

New member
Hm ogolnie to potrzebuje TV ktore bedzie dobre w swojej cenie nie szukam jakis nowosci wiec nie wiem czy 5800 mi sie oplaci,a co do W5500 przemysle.
Zeby tylko awaryjny nie byl xD chociaz sama gwarancja 5lat zacheca...
 

Ares78

New member
Sony do awaryjnych nigdy nie należał, zresztą jak wspomniałeś jest 5 lat gwarancji także nawet jak się coś stanie to jest jakieś zabezpieczenie. Co do modelu cena/możliwości dla 46 cali najlepiej wypada w5500 tak jak wspomniał Kiki, potem jest już tylko seria Z i X.
 

darek671907

New member
sony 46

propnuje 46x4500 teraz jest fajna cena na niego z 13999 na 7999:eek: wczoraj go kupilem hmm troche powalczylem w ustawieniach (jeszcze nie do konca) hd to zyleta na n-ce , czy ktos moze probowal go skalibrowac chetnie skorzystam z doswiadczenia i dobrych rad pozdrawiam
 
Do góry