Jaki smartTV 40 cali do pokoju dziecięcego?

kiko1980

New member
Witajcie,
Przymierzam się do zakupu tv do pokoju dziecięcego, ale ciężko mi się zdecydować na cokolwiek, więc mam nadzieję, że podpowiecie jaki Smart tv do max 40 cali warto wybrać? Budżet to myślę, że max do 1500 zł. Wydaje mi się, że fajnie by było, gdyby tv miał już 4K, HDR i był na Androidzie. Poza tym żeby był wyposażony w Wi-Fi, gniazdo karty CI, min. 3xHDMI i USB, wyjście słuchawkowe. Mógłby też mieć możliwość nagrywania USB lub coś podobnego, ale niekoniecznie. Generalnie z telewizora będą korzystać dzieci, więc korzystanie z kablówki, oglądanie YouTube, może Netflix, muzyka, czasem granie na Xbox 360. Tv ma wisieć na ścianie. Z góry dzięki za pomoc
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeczytaj ten wątek, ostatnio miałem podobny dylemat.
Raz, że nie masz wyboru przy 40", więc zostaje Sharp 40bl2ea
Dwa, tv jest bardzo ok. Ma wszystko na pokładzie.
Poczytaj opinie na którejś stronie co do tego modelu, mogę je jedynie potwierdzić. Do sypialni itp. jak najbardziej.

http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/148085-brak-przekatnych-42-tylko-43-a.html

Ja, akurat potrzebowałem max 40". Gdyby jednak miał więcej miejsca, wziałbym coś większego.
Od 43" masz już sporo większy wybór w tym budżecie.
 

kiko1980

New member
A 43" Ci się mieści ?

Teoretycznie 43" się zmieści, ale to ma być w takiej wnęce między szafą a ścianą z oknem, więc raczej nie chciałbym zbyt dużego, bo oglądając tv po ukosie może nie być widoczny cały ekran zza szafy, nawet wyciągając go lekko na haku.
A jakie ewentualnie masz propozycje, jeśli chodzi o 43"?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zdecydowanie 43" z bardzo dobrym smartem.
Philips 43PUS7805, TCL 43 P715 , LG 43UN74003
Jak będziesz niebieski masz z pakietem gratisów dodatkowo.
 
Do góry