Jaki Sklep Wybrać?

jekosz

New member
Polecam sklep zadowolenie.pl. Kupiłem w tym tygodniu plazmę 37" Panasonica z serii PV80. W poniedziałek o 15.00 złożyłem zamówienie, realizację zamówienia miałem za tydzień, ale coś mnie tknęło i we wtorek o 15.00 zadzwoniłem co dzieje się z zamówieniem. Telewizor na mnie czekał.
Skorzystałem z punktu odbioru we Wrocławiu (firma ma wiele punktów odbioru w calym kraju), który jak dla mnie jest czynny w dogodnych godzinach - pon-piąt. 14-20.00, sob. 9-13.00. Przyjechałem, obejrzałem czy nie ma uszkodzeń, zapłacilem. Sprzedawca od siebie dodał, że mogę TV zwrócić w ciągu 10 dni bez podawania powodu. Ponadto pomógł mi załadowac pudło do bagaznika. To był mój pierwszy poważny zakup w internecie i jestem pozytywnie zaskoczony.
 

analityk200

New member
Polecam

Polecam sklep internetowy maximedia.pl topmarket.pl max24.pl zadowolenie.pl neo24.pl aspio.pl feni.pl solpol.pl najlepsiagd.pl bleble.pl bubu.pl panasonic.pl oskarmedia.pl avmarket.pl rtvmarket.pl agdmarket.pl videomarket.pl audiomarket.pl hoopla i hopsa.pl opsa.pl łopsa.pl rozkojażenie.pl tak wszyscy wiemy że polecamy te i inne sklepy są rewelacyjne ich załoga nie spi tylko pracuje i czeka na wasze skinienie palcem .
 

kobra21

New member
Polecam

analityk200 napisał:
Polecam sklep internetowy maximedia.pl topmarket.pl max24.pl zadowolenie.pl neo24.pl aspio.pl feni.pl solpol.pl najlepsiagd.pl bleble.pl bubu.pl panasonic.pl oskarmedia.pl avmarket.pl rtvmarket.pl agdmarket.pl videomarket.pl audiomarket.pl hoopla i hopsa.pl opsa.pl łopsa.pl rozkojażenie.pl tak wszyscy wiemy że polecamy te i inne sklepy są rewelacyjne ich załoga nie spi tylko pracuje i czeka na wasze skinienie palcem .
Analityk 200 jedz gdzieś na urlop,wycieczkę obojetnie co ale daj se luz.Tak było przyjemnie a od kiedy się pojawiłeś z pesymistycznym nastawieniem do wszystkiego i wszystkich to sie nie da czytać,wszędzie Ciebie pełno z twoimi negatywnymi postami.Wyluzuj to nie sejm tylko HDforum.
 
Do góry