Jaki Sklep Wybrać?

GOLUMN

Member
Witam wszystkich i proszę o pomoc w wyborze sklepu tylko osoby,które naprawdę coś kupowały w sklepach internetowych.Chcę kupić telewizor plazmowy.Proszę o poważne podejście do tematu.Na jednym sklepie się już bardzo zawiodłem.Celowo nie podaję nazwy tego sklepu bo nie chcę nikomu nic sugerować.Z góry bardzo wszystkim dziękuję i pozdrawiam!
 

gajtek123

New member
Ja kupuję w Agito i jestem zadowolony. Kupiłem: TV, laptopa, aparat, drukarki, monitory i wszystko zawsze było oki. Ale o Agito jest osobny wątek. Tam możesz poczytać.
Pozdrawiam
 

arosek22

New member
Dlaczego nie chcesz podac nazwy sklepu, na którym się zawiodłeś i nie chcesz czegoś sugerować?
Po pierwsze na forum istnieja wątki, mające na celu ustrzec ludzi przed ewentualnym popełnieniem błedu - może warto się podzielić swoim doświadczeniem.
Po drugie nie chcesz innym pomóc a sam oczekujesz pomocy?
Po trzecie i najważniejsze dla Ciebie - chcesz mieć święty spokój, profesjonalne podejście do tematu i gwarancję, że nic przykrego Cie nie spotka - uderzaj do KIKI-ego

Pozdrawiam
 

analityk200

New member
1) sklep który pobiera przed realizacja zamówienia pieniadze odpuść.
2) postaraj sie znaleśc sklep niebędący spółką z.o.o.
3) znajdz sklep niedaleko siebie unikniesz kosztów transportu
4) omijaj sklepy rozgłaszane jako wschodzące gwiazdy polskiego internety :)
5) uzywaj głowy i rozwagi przy podejmowaniu decyzji
6) nie czytaj głupawych wpisów i opinii na porównywarkach cen i serwisie opineo o sklepach, zawsze tam sie dowiesz jak szybko realizują zamówienia i jak szybko wnoszą lodówki side by side na 13 piętro nie uzywając windy , bądz obiektywny
7) uważaj allegro już nie jest najtańsze tylko popularne
8) kupuj modele będące w ofercie polskich przedstawicielstw żadnych wynalazków.
9) jak dzwonisz do sklepu i proponuja ci towar zamienny tanszy z zachodniego rynku odpuść
10) no i nie bądź chytry , co to jest zapłacić 30 zł więcej , jak lubisz ryzyko idź do kasyna masz wtedy szanse ugrac na większy i lepszy sprzęt. No i stracić przydomek GŁUPI BO CHYTRY a zyskać MEGA MILIONER

gajtek123 napisał:
Ja kupuję w Agito i jestem zadowolony. Kupiłem: TV, laptopa, aparat, drukarki, monitory i wszystko zawsze było oki. Ale o Agito jest osobny wątek. Tam możesz poczytać.
Pozdrawiam

:) Lubie czytać o Agito i Hoopla, genialne wschodzące gwiazdy polskiego internetu jakby inni w Polsce nie umieli handlowac, rewelacyjna robota mediów bedących w portfelu tego samego funduszu finansowego co nasze wschodzące gwiazdy. Ale mnie martwi że tak długo wschodzą , czyżby bessa była silniejsza od renomy :). Silnej firmie nie przeszkadza kiedy się wprowadza na gielde, radze na kilkamiesiecy zamienić je w zwykle firmy mniejsze koszty niż spółka z.o.o. a bessa potrwa i wziąśc się za handel i zarabiać na klientach nie inwestorach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Agito

Co do Agito to jest na Forum osobny wątek, można poczytać. A firma wcale nie jest taka "wschodząca", działa na rynku już jakiś czas, sam kupiłem tam sporo / ostatnio plazmę / i jestem zadowolony.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
analityk200 napisał:
3) znajdz sklep niedaleko siebie unikniesz kosztów transportu
Co do tego punktu, to czasami nie ma to znaczenia: nie mam auta, w które mógłbym pionowo włożyć karton od 50" plazmy, więci i tak musiałem polegać na wysyłce...
Co do reszty: pozostaje mi tylko przytaknąć...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Analityk, coś się tak czepiłeś tych spółek z o.o.? Nie można uogólniać. Co do Agito, to działają już od dłuższego czasu i też tam kupowałem. Nie prowadź tak namolnej propagandy negatywnej, bo w końcu zarobisaz bana. Niestety nie jesteś w tym, co robisz, bezinteresowny.

ArtS :)
 

analityk200

New member
Spóli z.o.o.

Znam te firmy i Agito i Hoopla od podszewki, powstały one tylko po to aby wejśc na giełdę ściągnąć od acjonariuszy kase za akcje dla funduszy inwestycyjnych a nie zarabiać na handlu ( tzw. balon internetowy) . Robi się namolną politykę medialną o wschodzących gwiazdach polskiego internetu ale tym zabija się normalne firmy POLSKIE. Pisze się o przychodach a nie dochodach ale nikt nie rozumie że jak się pompuje taką firme to zero podatku dla Polski a fundusze stojące za nimi żaden z Polski . Nie wiem czy pamietacie ile w Warszawie było sklepów RTV AGD jakieś 10 lat temu, a teraz tylko mediamarkt euro i saturn , i informacje że w mediamarkt nie są ufiskalnione kasy bo im wolno . Ale żeby utrzymać państwo jak myslisz ARTS kogo się sciga w tym państwie , resztke polskich przedsiębiorców odpowiadam , dlatego żeby nie mieć już gorzej jak mamy pisze że krótkowzroczność doprowadza nas do tego że paliwo mamy droższe niż na zachodzie, non stop nas sie straszy podwyzszkami a nie byłoby tego gdyby był pożądek i równość w dostepie do handlu , działek budowlanych przykładowo . Jak myśisz czy łatwo polakowi w galerii mokotów w wawie wynająć lokal??? i jak myslisz czy płaciłby tyle samo co zachodni przedsiębiorcy ??? Niestety nie, idziesz tam nie mówią ci otwarcie że polak to sobie może na starganie w KDT i spiewają takie ceny za najem że desperat by tylko zgodził się :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam podobne zdanie

jest tylko jedno małe "ale" - to co pisze analityk200 jest racją ...

:hmm: "ale" powinno być pisane w temacie " jaką partię wybrać ???"


(i tu moje skromne zdanie że "tylko bomba atomowa może nas uratować" tzn. 2 pokolenia bez możliwości brania przykładu z "góry" może wypracować normalne, cywilizowane standardy władzy, żadne PO, PiS, PSL, PKP, CBA, FBI, CIA, PZU, SLD, PKP, LSD nie pomaga (no może poza tym ostatnim;))).
 

vib

New member
hahaha, ale sie usmialem :p
brakuje jeszcze punktu:
- nie kupuj LCD/PLAZM bo nie sa dobre, bo nie sa to produkty polskie - chcesz ogladac filmy, chodz do kina, ale tylko jesli wlascicielem kina jest podmiot o kapitale polskim, a film tez polski i obowiazkowo producentem jest TVP :)

a powazniej, zeby nie ciagnac juz tych bzdur ala LPR

polecam agito - siedzie sobie w pracy, mysle, a kupie telewizor - zalogowalem sie tam, wybralem, puscilem szybko przelew i 36h (tak 36 godzin po tym jak dodalem do koszyka tv i puscilem przelew) zapukal do mnie kurier z plazma:

16:00 zakup i przelew
20:00 widze na stronie towar w przygotowaniu
12:00 nastepnego dnia - widze, ze towar zapakowany
przed 7:00 rano (sic!) dzwoni kurier i sie pyta czy moze za chwile podjechac z przesylka - tu powiem zdebialem, cisnely mi sie niecenzuralne slowa, ze jak mozna do kogos dzwonic o tak wczesniej porze - ale co tam, przynajmniej towar przyszedl przed praca

czyli w praktyce od zakupu do podlaczenie odbiornika minal jeden dzien roboczy
 

analityk200

New member
Podatki

Jasne ja strasze :) mysliszże 3 razy więcej urzędników od czasów Gierka to utrzymują w Polsce zachodnie banki , zachodnie fundusze finansowe czy zachodnie firmy płacące w Polsce podatki < hahaha> Ja stwierdzam i uważam że 90% spółek z.o.o. to są krętacze co chcą wykozystać lukę w ograniczonej odpowiedzialności
 

vib

New member
capslock Ci sie zacial :(

to nie forum o funduszach inewstycyjnych czy o sposobach pozyskania kapitalu, a o sprzecie HD - czyli jak pozyskac tanio i dobrze dobry sprzet

a czy agito ma zwolnienia podatkowe, czy LG produkujac w polsce panele lcd ma ulgi inwestycyjne, czy Samsung wyzyskuje robotnikow w chinach - to nie ten adres, daruj sobie te agitacje
 

analityk200

New member
Masz racje że nie forum o funduszach , ale żeby pisać coś o sklepach gdzie kupowac to też trzeba wiedzieć coś o "podszewce", a nie czytać i cytować głupawe opinie z anonimowego opineo. Uważam za wstyd i brak powagi gdy sklep się powołuje na swojej stronie banerkiem czytajcie anonimowe opinie o mojej firmie w OPINEO. W ogóle to może nie robić wyborów tylko na podstawie wpisów w opineo wybrac partie do sejmu :)

RheeTCT napisał:
Analityk na prezydenta!!!!

Dzieki chcę pożyc jeszcze troche.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

RheeTCT

New member
Cysorz to ma klawe życie!
I prezio też.Dopiero byś se pożył.
I zrobiłbyś porządek z tymi zagranicznymi wyzyskiwaczami,a wiadomo kto za nimi stoi,czyj to kapitał.Kolegom zza granicy(zachodniej) nie udało się ostatecznie rozwiązać tego problemu - trzeba by dokończyć.
 

analityk200

New member
Krytyka

Bardzo ładna krytyka cóż dodać polacy nie gęśi i swój język mają , a ty troszkę podszlifuj niemiecki bo parobek musi jakoś sie porozumiewać ze swoim panem i nie dostaniesz więcej niemieckich szrotów .
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Analityku, nie twórz wątków jedn po drugim. Cytować możesz z ręki wpisując

<quote=użytkownik>...</quote>

Nawiasy <> zamieniasz na [].

ArtS :)
 

zmijpi76

New member
Polecam sklep SOL-POL

Polecam sklep internetowy SOL-POL ostatnio dokonałem tam zakupu TV SONY LCD KLD-32W4000. Ekspresowa realizacja, pełen profesonalizm w obsłudze klienta i co ważne sklep jest autoryzowanym dystyrbutorem SONY.
 
Do góry