Jaki Samsung 52cale

Leszczu

New member
Mam pytanie dla posiadaczy lcd Samsung sasiad che kupic taki tv 52cale
doradzilem mu samsunga ale neiwiem jaki model mu doradzic musi byc 52cale ,odpada HD1 bo kosztuje fortune,cos do 9tys max oczywiscie ceny internetowe.
Jaki Samsung ma najladniejszy obraz kolory, ogl;ada N-ke i ma X boxa
nie ma anteny dachowej.
Bardzo prosze o rade i moze namiary na sprawdzonego sprzedawce internetowego ,moze KIKI? ale on znowu mi doradzi KURO :grin:
A w gre wchodzi tylko samsung przynajmniej na tej marce stanelismy:krol:
 

goresh

New member
eee jakie szumy? z n-ki? nie bardzo widze jakiekolwiek,
niech sąsiad bierze 656, milusi ekranik, pięknie gra, ogromne możliwości dostosowania pod własne potrzeby i sporo przydatnych złącz
ostatnio u ojczulka testowałem dvd z filmem "pojutrze" - przyzwyczajony jestem do HD z N-ki ale aż se usiadłem :)

tak jak zaznaczam - minus samsunga to brak skalowania, ale to lcd to sie mu nic nie wypali jak sie pooglada z paskami chwilke :) ja mam plasme to sobie zmieniam rozmiar, ale mi to nie przeszkadza bo na pilocie do n-ki robi się to przyciskając dokładnie 4 razy palcem i ekran zmieniony działa :)

toshiby nie bierz - toshiba ma panele od lg....

pozdrowionka 8)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=18981&highlight=producenci+matryc - Samsunga ma z AUO i co z tego ?

Samsung 52 a 656 kontra Toshiba 46 Zf 355.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=24520
20p1pvd.jpg



Nasze zdjęcie Toshiba 46 ZF 355 - w SD
Gdzie Ci mężczyźni ?
Ano teraz widać że są i to jak widać !!!
Wyrazistość i oddanie rzeczywistości wręcz wzorcowe.
031c704c14025ecdmed.jpg


Twój Samsung
5k37eq.jpg


nasza Toshiba 52 ZF

Piękne jest piękne . Jakość bez szumów. Wyraźna i wyrazista .
2c6aa16fd5855256med.jpg


I nie mów że w Nce jakość wszystkich programów jest jednakowa.
I że sygnały w Sd na dużym ekranie będą jedakowe bo to nie prawda.
 

DARK_R

New member
Hmmmm

Dziwie się ze nikt nie wspomniał o LE 52 F96BD led to też SAMSUNG i narazie nadal najlepszy moim skromnym zdaniem mam go już kilka miesięcy i po ustawieniu obrazu (kalibracji) na razie nie widzę konkurenta ani na obraz ani na kontrast i nie mydlcie oczu zaraz 100hz bo w normalnych warunkach jest to wogóle nie widoczne natomiast podświetlanie led daje ogromną różnicę w barwach nie wspomnę o czerni !
,przynajmniej na razie...
 
Do góry