Jaki router

gustavo

New member
znalazlem tez takie TP-Link router ADSL Wi-Fi 300Mb/s TD-W8961ND - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy
co prawda oprocz odkrecanej anteny i obslugi VPN (cokolwiek by to bylo) nie rozni sie od tego twojego z posa wyzej a troche tanszy.
albo taki:
http://www.euro.com.pl/routery/tp-link-tl-wr1043nd.bhtml
ewentualnie:
http://www.komputronik.pl/category/2410/Asus.html

osobiście najbardziej mi sie podoba ten Asus- czy ewentualnie mógłby być?
 
Ostatnia edycja:

gustavo

New member
faktycznie, sa podobne:) zauwazylem wlasnie ze ten 1043 nie ma modemu wiec takiego nie chce. A mowisz ze te 2 pozostale sa ok, jesli chodzi o moje potrzeby? Asusa mialem w pracy, nie ten model konkretnie ale ogolnie dzialal bez zarzutu, pracowal przez ok. 3lata przez 24h/7, wiec zdecyduje sie na niego. Jesli mozesz to prosze zerknij jeszcze na jego specyfikacje, tak zebym nie musial potem jeszcze czegos dokupywac:)
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Tak patrze i ten Asus ma wszystko jak na twoje potrzeby ale Wireless N tylko 150Mb/s nie 300, także to na minus, tamten TP Link był 300Mb/s, w sumie jak nic nie stremujesz w HD to nie ma znaczenia większego.
 
Ostatnia edycja:

Arek19766

New member
zalezy co potrzebujesz :) jest tyle routerów ze ciezko coś poradzić konkretnego, osobiscie używam Linksysa WAG320N, jest to router WiFi N, z wbudowanym modemem ADSL2+.
Takze moge polecic go bo sprawuje sie fajnie, do tego masz 2w1 czyli modem i router w jednym pudełku, do tego mozesz sobie podpiąc do niego pendrive'a i zrobić mały serwer z plikami na np. z muzyka, zdjęcia, filmy HD odpadają.

fakt, też go mogę szczerze polecić - używam go od dość długiego czasu i działa świetnie, jeszcze nie było z nim problemów. zasięg i szybkość zdecydowanie na plus, a podpięte kilka urządzeń. model naprawdę godny uwagi.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Witam,
poszukuję sensownego routera wifi,, internet mam z kablówki- Multimedia
obecnie posiadam wysłużonego NETGEAR'a WGR614, zaczyna szfankować, wiesza się itd.
Ponieważ, do tej pory wszystko w miarę dobrze działało, nie interesowałem się tymi kwestiami i trochę wypadłem już z obiegu;),
Pod router chciałbym podłączyć po lan amplituner, BD, dekoder NC+ (turbobox), TV i stworzyć sieć domową, może z czasem bezprzewodowy mulitroom.
Po wifi podłączonych kilka urządzeń jest laptopy, smartfony, xbox.
Znalazłem coś takiego TP-Link TL-WDR4300, jak to zwykle bywa w necie opinie są skrajne;)
Czy w tym przedziale cenowym znajdę coś sensownego? czy może trzeba będzie dołożyć?
 
Do góry