Jaki robiący niesamowite wrażenie lcd do 12 tyś?

solar300

New member
mam jeszcze takie pytanko czy ktoś ma/zna model philipsa 21:9 czy warto w takie coś się pakować kosztem jakości obrazu itd? bo tam szału nie ma :/ ale może być ciekawy do seansów filmowych? Philips 56PFL9954H
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to jest telewizor właśnie tylko do filmów i robi prawdziwie duże wrażenie.
Ma wszystko do tego celu co potrzeba - format kinowy rewelacja.
Nieźle sobie radzi też z sygnałem HD i Sd tylko go skaluje.
 

solar300

New member
zachęcające.. jest dobra cena 10,5tys wiec całkiem "tanio" ale sport, ps3 już raczej tak gładko nie będzie co? w sumie widziałem go na żywo ale w markecie niestety nie ma co sie za duzo dowiedziec.. moze jutro jak bede z dziewczyna na zakupach poprosze o sygnal z br i moze jakis sport
 

Ktosiek

New member
polecam Ci Sony HX900 (dynamiczny LED, odswierzanie 400hz PRO) ktory niedlugo wyjdzie na swiat lub NX800 (EDGE LED, 200Hz) , ewentualnie troszke tanszy HX700 (CCFL, 200Hz), w kazdym z tych TV wyswietlanie filmow z BR bedzie cudowne, plynosc super, bo sony naprawde ma ten system dopracowny, kazdy z nich ma szybe Deep Black czyli Monolithic Design, co moze ewentualnie troszke przeszkadzac w dzien gdy slonce wali w pokoju, ale mimo to jest to super rozwiazanie ktore poprawia kontrast i czern!

ewentualnie rozejrzyj sie za Philipsem 9704 tak samo swietny TV a do filmow najbardziej nadawac bedzie sie Philips 21:9 - bo do tego został swtorzony i napewno dobrze poradzi sobie ze sportem czy tez konsolą.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
A może warto poczekać na TOSHIBA Cell Regza w Polsce w 4. kwartale? Będzie w rozmiarach 46', 55' i 65'.
 

solar300

New member
zgodnie z zapowiedzią byłem wczoraj na zakupach z dziewczyną w galerii byłem porównać mniej więcej w MM :/ philipsa 56' 21:9 .. wrażenia? średnie.. co do formatu to bajka wrażenie ale już obraz powiedzmy na 3+ 4- oczywiście w stosunku do tego co oferują inne modele.. jedna z wad to grubość tego Tv.. gdyby miał zawisnąć na ścianie to musiałbym chyba wykuć ściane w tym celu nieco.. co prawda z br obraz był ok.. ogólnie obraz był naturalny i bez fajerwerków.. nie wiem natomiast jak będzie się sprawował przy dobrych ustaqwieniach nocą.. w świetnie zaciemnionym pokoju.. ale cena.. 17 tys!! :O chyba nie ma co sie dlugo zastanawiac na cene 10,5 tys .. oby tylko to nie byl model prezentacyjny/uszkodzony czy coś.. chodząc w dziale TV natknąłem się na panasonica vt20 :)) powiem krótko: bajka jak na pierwsze wrażenie ale zabrakło już nieco czasu na dalsze sprawdzanie ustawien i źródła.. obok stał full led sharpa 705ev który robił na mnie naj wrażenie obrazem.. biel raziła.. i własnie to full led skłania mnie do poczekania jeszcze tygodnia dwóch na hx900 :D bo w marcu niesamowite wrażenie robił na mnie hx700 (nie znając reszty konkurentów) a co już dopiero hx900 :) co prawda pan w salonie mówił tak: jeśli nie interesuje pana 3d to obraz takto nie będzie się zbytnio różnił od nx800.. ale z własnego punktu widzenia mu nie wierze po zobaczeniu co daje full led w porównaniu z edge.. lepsze podświetlanie i żywsze kolorki.. a może nie w tym tkwi różnica.. tak czy siak takie moje spostrzeżenie.. co do tego 400hz to podobno złe informacje bo ma mieć 200 sam już nie wiem na stronie sony jest 400 a tu 200 mówią.. ale moze sam źle przeczytałem i zrozumiałem.. co do toshiby no to słyszałem że ma być super ale pytanie: kto lubi tyle czekać? ;) aha i co philipsa zmartwił mnie kontrast taki nijaki.. niestety 9704h nie mieli :(
 
Do góry