Jaki Przedwzamacniacz AV ??

Snikers89

New member
Bez reklam
Witam serdecznie.
Jako ze w niedalekiej przyszlosci przymierzam sie do wymiany mojego Onkyo tx nr828 ktory sluzy mi jako pre amp, mam maly problemik z wyborem nastepcy:
Przynajmniej narazie przychodza mi na mysl 2 modele ktorego moge nabyc w podobnej cenie:
Marantz AV 7702 mk2
A takze Onkyo Pr Sc-5530.

Nigdzie rzecz jasna nie znalazlem porownania obu. Niby Onkyo troszke wyzsza klasa przynajmniej z powodu transformatora toroidalnego i braku plastiku jak w Marantzu.
A moze cos innego ??
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Pisał Kolega, że zależy mu na DTS-ie X. Jeśli tak, to na chwilę obecną tylko Denon i Marantz, które już ją mają. Pozostali producenci urządzeń nie wiadomo, kiedy takową otrzymają. Pozostaje jednie czekać. A czy ten Onkyo, może mieć aktualizację do DTS:X?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
W zasadzie to tak. Zalezy mi na DTS X. Ogolnie rzecz biorac moj Onkyo 828 ktory robi za przedwzmacniacz obsluguje tylko 7 kanalow wiec tu mi odpadaja 2 kolumny wiec i tez to jest powodem mojej decyzji o zmianie na Pre amp.
Ogolnie to rzadko widze zeby ktos sie bawil az tak wysoko z kinem a potrzebuje opini o dobrym klocku do tej funkcji.
Ten Onkyo posiada pelnego 11 kanalowego DTS X neo

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Tak czy siak odbiegamy od tematu. Ktos moze ma jakies inne informacje dotyczace owych przedwzmacniaczy ?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Do góry