jaki proponujecie model ?

jolan

New member
Witam.
Jestem na etapie zmiany TV. Mam stary 32 cal. B650. Zamierzam kupić UE46F6320. Może cie doradzić czym ten model różni się od innych modeli z serii 6 ? Kwotę jaką zamierzam wydać to około 2500 zł.
Z góry dzięki za odpowiedz.
 

jolan

New member
Wiem. Już porównywałem na stronie Samsunga.
Chciał bym się dowiedzieć od użytkowników czy opłaca się dopłacać te 500 zł do np 3000 zł czy nie ma wielkiej różnicy ?
 

WD40MAX

New member
Na Ceneo masz za 2530 zł
Samsung UE46F6320 - Ceneo.pl

Zastanawiałem się nad tym modelem, ale uznałem 3D za zbędny bajer. W sumie kilka filmów na BR jest, ale na co dzień ogląda sie i tak 2D. A okulary trochę wkurzają.

W końcu wziąłem model troszkę tańszy UE46F5500.
Brakuje mi w nim wbudowanej kamerki do Skype i obsługi gestami oraz dekodera SAT, ale na pewno nie 3D. Kamerka to bajer a dekoder sat i tak mam (tyle, że zewnętrzny).

Zastanów się jakie funkcje są Ci naprawdę potrzebne!
 

Szadoł

New member
Ja wziąłem UE39F5500 do sypialni i jestem ogólnie zadowolony. Wygodny w obsłudze, sprawnie działający TV. Kontrast mile mnie zaskoczył po tym co się naczytałem o LEDach. Niestety kąty boczne to porażka - do salonu się nie nadaje. Czy Samsung produkuje TV z matrycą IPS ? Wiem że IPS nie da takiego kontrastu jak PVA ale może jakoś to przeboleję. Nie jestem raczej amatorem oglądania po ciemku.
 
Do góry