Jaki projektor led

esis

New member
Witam
Jestem tu nowy, Obecnie poszukuje projektora led budżet do 4500pln. Zastanawiałem się nad acer k520 Co o nim sądzicie? Czy koś z was testował projektory Led+laser?? Szukam projektora do użytku domowego, który pozwoli zminimalizować efekt tęczy, będzie miał wydajna lampę oraz optymalnie cichą pracę. Ostatecznie zastanawiam się nad Acer K750 ale tu odstrasza mnie w tym momencie cena. Czy mogę prosić o poradę?
 

ktowidzial

New member
A moze zainteresuje cie jeden z takich CasioXJ-M240 (XJ-M255, XJ-A140, XJ-A145, XJ-241, XJ-A256).

Jestem ciekaw jak sie sprawuja te projektory, teraz mam Ledowego LG 300 i jest super.
 

esis

New member
Wiesz co trudno mi odpowiedzieć, nie miałem możliwości obejrzenia żadnego projektora LEd w akcji, sugeruje się opisami i postami w necie mimo, że mieszkam w dużym mieście (Poznań) nie ma tu ani jednego Showroomu, który ma na stanie LED lub Led-Laser.
Co do Casio z tego co czytałem są to typowo biznesowe projektory i nie nadają się do Kina. Widziałeś jak one sobie radzą w pracy? Jaki jest obraz, poziom hałasu?
 

esis

New member
A co powiesz o acer k750 (laser+led)? Ten posiada FHD na wyjściu
Dziś w końcu udało mi się zobaczyć projektor LED podczas pracy. W media Exper od 2tyg. maja więcej niż jeden model.
Dziś znalazłem Acer k520 i muszę przyznać, że zaskoczyła mnie jakość obrazu.Był on naprawdę ostry i nasycony co więcej sprzedawca rzucił obraz na sufit w oświetlonym sklepie i jakość była więcej niż zadowalająca. Zastanawiam się tylko czy taka rozdzielczość nie będzie skalowała w dół???
 

Max66

New member
Popieram kolege Projektory LED mają słabe światło więc coś za coś kupisz i będziesz miał długa żywotnosć lampy ale za to światło będzie słabe
 
Do góry