jaki projektor do piłki nożnej

michal cryer

New member
Koledzy Witam
Planuję na Mundial kupić projektor hd - będzie służył w 50% meczyki 25% blue ray 25% PS 3.
Posiadam oczywiście dekodery hd. Mój wybór padł na panasonica 4000 jest dużo tańszy niż epson 5500. Testy na zachodnich stronach pokazują że to niezły projektor. Oglądał będe w salonie (dosyć jasne pomieszczenie ale z żaluzjami w oknach) ekran już kupiłem 92 cale z 4 metrów. Z pożyczonym projektorem benq w 600 przy filmach jest ok ale przy piłce już trochę gorzej. Martwi mnie lekkie smużenie. Czy na panasonicu ten problem zniknie????
Osobiście posiadam plazmę 50 cali panasonica i obraz jest dla mnie bardzo dobry czy przy projektorze będzie widać znaczne pogorszenie jakości obrazu i płyności ???
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ten Panasonic bedzie odpowiednim wyborem. W projektorach jest troche inaczej niz w TV LCD jesli chodzi o inputlag. Posiadam stary Juz Epson EMP TW10H w technologi wlasnie 3 x LCD i zadnego smuzenia w sporcie nie zauwazylem nigdy. Jesli mozesz zakpic tego Panasa w dobrej cenie, to bierz. ewentualnie moze jakis nizszy model od Epsona 5500
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przesłona
W JVC nie ma -wiec nie ma kompromisów
To dobre rozwiazanie .
A model 550 jest w promocji
Ceny pytaj na Priw
 
Ostatnia edycja:
Do góry