Jaki oled 55 cali do 6 tyś zł?

56Masz81

New member
WITAM poszukuje tv do 6000zł. Wielkość 55cali chciałbym by miał aplikacje jak hbo. Tv będzie stał w salonie średnio oświetlonym ale nie ciemnym w dzień.
Chciałbym by odwzorowanie ruchu było naturalne nie szarpane lub nadpłynne.
Myślałem o oledzie ale one podobno w dzień słabo grają. Jesli chodzi o technologie led to teraz mam mini led najlepsze?
przejrzałem tv i wyszło mi ze chciałbym cos na panelu oled qd-oled bo są na tyle jasne by w dzień oglądać bez nerwów.Moje propozycje to:
1.samsung qe55 s90c55
2.lg oled c3 55 ale nie wiem jaki model bo niektore maja panele tylko 100hz
3.panasonic lz1000 ale tutaj panaonik ma swoj nie zanany system
i inne ktore nie znam.
A z technologii led najlepsze co jest teraz to mini led?
Licze na waszą podpowiedź Budżet 5500-6500 oglądana bedzie głównie telewizja i seriale.
Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
wiesz, że to dział OLED?
"niektore maja panele tylko 100hz"???
"Chciałbym by odwzorowanie ruchu było naturalne nie szarpane lub nadpłynne" :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb :
  • LG oled 55B33
  • Philips 55Oled 769
  • mini led 55C845
Tak, jest wszystko czego potrzebujesz.
 

luck76

Well-known member
WITAM poszukuje tv do 6000zł. Wielkość 55cali chciałbym by miał aplikacje jak hbo. Tv będzie stał w salonie średnio oświetlonym ale nie ciemnym w dzień.
Chciałbym by odwzorowanie ruchu było naturalne nie szarpane lub nadpłynne.
Myślałem o oledzie ale one podobno w dzień słabo grają. Jesli chodzi o technologie led to teraz mam mini led najlepsze?
przejrzałem tv i wyszło mi ze chciałbym cos na panelu oled qd-oled bo są na tyle jasne by w dzień oglądać bez nerwów.Moje propozycje to:
1.samsung qe55 s90c55
2.lg oled c3 55 ale nie wiem jaki model bo niektore maja panele tylko 100hz
3.panasonic lz1000 ale tutaj panaonik ma swoj nie zanany system
i inne ktore nie znam.
A z technologii led najlepsze co jest teraz to mini led?
Licze na waszą podpowiedź Budżet 5500-6500 oglądana bedzie głównie telewizja i seriale.
Pozdrawiam
Panaś lz1000 ma najlepsze procesowanie obrazu i ruchu i żaden ze wskazanych przez Kikiego woledów nie jest w stanie się z nim mierzyć. Ewentualnie Samsung s90 - to qd-oled. TCL to w kwesti procesowania obrazu najsłabszy z prezentowanych tu odbiorników.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic, ma najsłabsze wspomaganie.
I wielu ludzi zostawia samych sobie.
Wiele aplikacji przestaje działać.
Kiedyś jak były plazmy , to była znacząca firma.
Teraz w wielu krajach już nie istnieje.
I spada coraz niżej.

TCL w klasie nie ma konkurencji.
Widać kto nie widział ich na oczy.
 

luck76

Well-known member
Panasonic, ma najsłabsze wspomaganie.
I wielu ludzi zostawia samych sobie.
Wiele aplikacji przestaje działać.
Kiedyś jak były plazmy , to była znacząca firma.
Teraz w wielu krajach już nie istnieje.
I spada coraz niżej.
Porównaj jabłka do jabłek i napisz cz LGB3 i 769 maja lepszy obraz i dźwięk od Panasonica.
Twoim zdaniem TCL ma lepszy obraz od w/w oleda?
TCL w klasie nie ma konkurencji.
Ale w jakiej klasie?
Tanich, budżetowych telewizorów? Hisense np?
Widać kto nie widział ich na oczy.
No no, znamy chińskie przypadki - taki Huawei na ten przykład. Miał takie super telefony, wskoczył na podium w branży telefonów. I co? Gdzie jest teraz. Gdzie w sklepach te ładne stanowiska z Lewandowskim? Gdzie w ogóle jego telefony? Co użytkownicy, którzy je kupili mogą z nimi zrobić bez dostępu do sklepu Google? To nie ten sam wszystkomajacy super system na pokładzie TCL. Gdyby zapytać stałych bywalców tego forum “wybór jakiego TV poleci Twoim zdaniem Kiki” to przypuszczam, podkreślam - przypuszczam, odpowiedź byłaby baaaardzo krótka :). Gdyby ten trzyliterowy kolos produkował oledy, byłaby z dużym prawdopodobieństwem jeszcze krótsza
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Gdyby zapytać stałych bywalców tego forum “wybór jakiego TV poleci Twoim zdaniem Kiki” to przypuszczam, podkreślam - przypuszczam, odpowiedź byłaby baaaardzo krótka
Gdyby ten trzyliterowy kolos produkował oledy, byłaby z dużym prawdopodobieństwem jeszcze krótsza
  • byłby najlepszy "do twoich warunków i potrzeb".
  • byłby najlepszy "w swojej klasie cenowej".

1,4 miliarda Chińczyków (na 8 miliardów ludzi) nie może się mylić.. ;)
 

luck76

Well-known member
  • byłby najlepszy "do twoich warunków i potrzeb".
  • byłby najlepszy "w swojej klasie cenowej".

1,4 miliarda Chińczyków (na 8 miliardów ludzi) nie może się mylić.. ;)
kolejne miliony rednecks (bez pejoratywnego zabarwienia - dla jasności) w USA i generalnie tam gdzie CCC. To są dobre TV jak na tą cenę ale nie najlepsze. Na pewno dobre dla tych, którzy musieli mieć miniLed :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spać spokojnie.
Firma do sobie radę sama, bez Twojej i mojej pomocy również.
W klasie cena do jakości świetne modele.
 

some_effort

New member
Szukam telewizora do małego pokoju. Po latach patrzenia na matrycę OLED w telefonach i laptopie raczej nie wrócę już do LCD.
Problem polega na braku dostępności telewizorów do 50". Chciałbym coś do 4000zł i aktualnie można dostać LG 55C35LA za 3999zł w ME na promocji. Niestety ale szerokość 1220mm będzie na styk między szafkami. Czy jest coś godnego uwagi poniżej tych 50 cali?
Oglądam głównie filmy 1080p z płyt Blu-ray oraz HBO Max, Netflix. Telewizji nie oglądam w ogóle, często gram na Xbox Series X.
 
Do góry