Jaki odtwarzacz firmy LG zaupić? (specyficzna sytułacja)

marshal83

New member
Jak już pisałem w jednym z tematów, przez jakiś miesiąc używałem BX580 (kupiłem ten gdyż wydawało mi się ze to wysoki model za niewielkie pieniądze [444zl]) miałem z nim rożne przygody, które trochę już opisywałem. Mój odtwarzacz jak zaklęty po napisaniu tego niezbyt przychylnego dla niego postu, po prostu się już nie włącza (dawne sposoby uruchamiania nie działają). Nie mam pojęcia dlaczego nagle przestał działać.... tak jakby nie dostawał zasilania. Zamierzam go oddać do serwisu w celu naprawy ale w czasie oczekiwania na naprawę chciał bym sobie kupić jakąś tańsza alternatywę (również LG, cały sprzęt mam tego producenta). Tak czytając co nie co zdążyłem się zorientować, że będzie się tutaj rozchodziło o 2 modele 550/560.(coś musi działać... BLu-Raye ogladam ;) Będzie wiec to drugi odtwarzacz wspomagający i zastępujący BX580 na czas nieobecności. Szczerze powiedziawszy bardzo ważna rzeczą było dla mnie DNLA ale przeżyje bez tego jakiś czas. Wejście USB, obsługa tych wszystkich standardów typu .mkv konieczna.... tak mi się przynajmniej wydaje.
Proszę doradźcie jaki model kupić(może jeszcze inny niż z tych wymienionych powyżej?) Generalnie ma spełnić rolę zamiennika Bx580 na czas naprawy, ale później stać jako samodzielna jednostka przy innym stanowisku(telewizorze LCD). Cena nie może przekraczać 400zl, im tańszy tym lepiej ale ma się również później sprawdzać jako samodzielny odtwarzacz BR. Tak sobie myślę, że DLNA na prawdę było by wskazane (mocno przydatne), no chyba, że było by to okupione za dużym kosztem innych funkcji. Proszę poradźcie mam za małą wiedzę aby dobrze wybrać (mówiąc chociażby o tej 580, która niby mając wszystko działała kapryśnie niecały miesiąc :-?
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za wszelkie porady...
 

marshal83

New member
Tak na prawdę to tylko u siebie mam wszystko LG. 2gi telewizor to japońska Toshiba? a 3ci przy którym najprawdopodobniej później stanie odtwarzacz B-R to Samsung. Wiec pal licho te marki tyle ze odtwarzacze LG są po prostu chyba najtańsze i najbardziej opłacalne jeśli chodzi o stosunek power/eco. No chyba, że się mylę :) PEACE
 
Do góry