Jaki odtwarzacz DVD z usb?

xserxses

New member
Jaki byście polecili odtwarzacz DVD z wejsciem usb na pendriva w nieprzekraczajacej cenie 500 zeta. Oczywiscie musi czytac wszystko. Za podpowiedzi z gory dzieki.
 

robert_

New member
xserxses napisał:
Jaki byście polecili odtwarzacz DVD z wejsciem usb na pendriva w nieprzekraczajacej cenie 500 zeta. Oczywiscie musi czytac wszystko. Za podpowiedzi z gory dzieki.

jak dobrze poszukasz net to znajdziesz Yamaha dvd 661 ( no może kilka zł będziesz musiał dopłacić ale .......... chyba warto)
 

xserxses

New member
Najtaniej gdzie znalazlem to 630 zlotych niestety dzisiaj odebralem Sharpa 37 rd2e jestem prawie goły ale wesoły i nie moge dac wiecej jak okolo 500 zeta bo kable zlaczki itp. pierdoly tez kosztuja ale dzieki za podpowiedz
 

michal24822

New member
witam wyda sie to moze smieszne ale ja kupilem najzywklejszy odtwarzacz dvd elemis co do typu dam ci znac jutro bo nie jestem pewien prawdopodobnie dvd933 czarna obudowa czytnik kart sd i usb cena 175 zl czyta wszystko bez zadnych problemow u mnie nie zajaknol sie na zadnej płycie.pozdrawiam
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
xserxses napisał:
Najtaniej gdzie znalazlem to 630 zlotych niestety dzisiaj odebralem Sharpa 37 rd2e jestem prawie goły ale wesoły i nie moge dac wiecej jak okolo 500 zeta bo kable zlaczki itp. pierdoly tez kosztuja ale dzieki za podpowiedz
hmm..
to zrób inaczej: narazie kup coś budżetowego - byle odtwarzało, a później dołożysz coś, z czego będziesz bardziej zadowolony.. ja używam Wiwy za 160 PLN i narazie mi wystarcza... kupię onkyo 405 tylko dlatego, że chcę się pozbyć 1 pilota.. a Wiwę polecam - nie sprawia problemów, używana intensywnie od roku (bardzo intensywnie - śr. 4-6h/dobę)
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
aha! wiwa ma oczywiście hdmi i skalowanie do prawie-HD ;) całkiem zacnie to wygląda.. IMO na rynku tanich odtwarzaczy jest to najbardziej dopracowany produkt..
 

monic

New member
A ja polecam LG HT362ST, z tego co czytalem w testach to bardzo dobrze wybada port USB w sprzetach LG. Kazdy sprzet czyta a nie jest drogi!
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
bardzo dobrze wybada port USB w sprzetach LG

możesz rozwinąć temat ? jako informatyka, bardzo zaciekawiło mnie to stwierdzenie.. (?) rozumiem literówkę - że wypada.. ale co oznacza, że "bardzo dobrze" - w czym ta "bardzo dobroć" się objawia - np. w porównaniu z innymi odtwarzaczami... ?
 

xserxses

New member
Jezeli chodzi o wive to jedna sie skopcila a druga i trzecia po polrocznym uzytkowaniu musiala miec wymieniony laser. Mialem tez korr-a ktory wiecznie mial problem z mechanizmem. Pomimo ze z odtwarzania (braly wszystko jak leci) bylem zadowolony to odechcialo mi sie jezdzenia non stop do serwisu no chyba ze to tylko pech. Potrzebuje cos co bezproblemowo pochodzi dwa, trzy lata - do pieciu stowek jeszcze moge naciagnac budzet dlatego chyba najrozsadniejszym bedzie ten pioneer o ktorym pisalem chyba ze jest jakas inna alternatywa.
 

czenio

New member
Pioneer DV400

xserxses napisał:
Jaki byście polecili odtwarzacz DVD z wejsciem usb na pendriva w nieprzekraczajacej cenie 500 zeta. Oczywiscie musi czytac wszystko. Za podpowiedzi z gory dzieki.

Miałem podobny dylemat.Po wielu godzinach spędzonych na tym forum oraz w Saturnie i MM wybrałem Pioneera 400 i nie żałuję. Pięknie wyświetla
zdjęcia z pendrajwa przez port USB. Podłączyłem go przez HDMI a rozdzielczość ustawiłem na 1920x1080p (telewizor Sharp XD1E Full HD).
Jak na tę klasę cenową jest super.
 
Do góry