Jaki najlepszy tv 55 cali dla mnie ?

adik_123

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? od 2m do 3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-4osób
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ?na wprost ale również bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? prawie cały dzien
7.Jaki masz obecnie telewizor ? 47lm670s-za
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? przede wszyskim bdb jakość obrazu,
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfra +
10.Jakie urządzenia ? blue-ray, dekoder cyfry+
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 6h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale, sport, infgormacje
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16.Preferencje co do marki ? jak najlepsza :wink:
17.Preferencje co do wielkości ? 55cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? jakość obrazu
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnie
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 8000zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie mam zdania

Generalnie telewizor będzie używany do ogląania cyfry+. Zależy mi na bdb obrazie, reszta się dla mnie w ogóle nie liczy. Czekam na Waszą pomoc. Pozdrawiam.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Pomyśl nad modelem Sony 55X8505. Jest on na dobrej matrycy IPS, gwarantującej może nie super czerń (wciąż jednak dobrą, natywną lekko poniżej 0.1cd/m2, z wygaszaniem do 0.03-0.04cd/m2), ale za to dobre kąty boczne. Jakość obrazu naprawdę jest świetna, tym bardziej w dzień, kiedy pokój jest mocno nasłoneczniony.

3D jest pasywne, co przy rozdzielczości UHD daje dobre rezultaty i minimalne przesłuchy.

Sony = najlepsze do sportu i filmów według mnie, no i te kolory w Triluminous...

Druga opcja to poczekać 2-3 miesiące na nowe modele.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb co do jakości obrazu :
- Philips 55PFS8109 z poczwórnym ambilightem i Androidem
- Panasonic 58 AS800
- Sharp 60 Ud20
 

adik_123

New member
Ten Philips 55PFS8109 mi sie podoba. Obraz z cyfry+ bedzie na nim elegancko wygladal ? czy jest jeszcze cos lepszego z 55 cali ?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam bardzo elegancko będzie wyglądał,nie ma nic lepszego w 55 calach,no może jeszcze warto rozważyć też fajny TV czyli Samsung UE55HU7500
 

adik_123

New member
Wiekszy niz 55 cali mi sie na sciane nie zmiesci i odleglosc od tv tez nie jest jakos specjalnie duza. To jest tv z gornej polki jesli chodzi o obraz hd ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PFS8109 jest obecnie w super cenie , naprawdę w super - więc skorzystaj z okazji.
A jeszcze kalibracja gratis.
Tyle że musisz być niebieski.
 

omnia

New member
B.mozliwe, ze skorzystam :)

A jest jakas alternatywa dla tego telewizora z zakrzywionych tv ?

Tak, ale musiałbyś się zdecydować na około 100 cali. Wtedy zaczną działać pozytywne efekty związane z zakrzywieniem ekranu. Poniżej tego rozmiaru zakrzywienie jest bez sensu i moim zdaniem jedynie imponuje. :krol:
 
Do góry