Jaki najlepszy LCD 32 cale do SD ?

klata69

New member
Każdy LCD ma swoje zalety i wady.

Wystarczy, że sprawdzisz panasa przed zakupem (lub po zakupie via internet - 10 dni na zwrot).

Akurat jeśli chodzi o współpracę z kompem to nieco lepiej powinno być z panasem (32LZD85) niż z sony (32W4000), no chyba, że twój komputer ma wyjście HDMI lub DVI (w tym ostatnim przypadku musisz dokupić przejściówkę DVI-HDMI).

Najlepiej byłoby zamówić prezentację, ale dla mnie to zbyt duże dodatkowe koszty w porównaniu z ceną 32'.
Gdybym kupował jakiś droższy TV to zdecydowanie polecam prezentację. Szkoda, że żaden sklep w 3mieście nie oferuje usługi "prezentacja", być może byłoby taniej.....gdyby było bliżej.
 

frog33

New member
posiadam nowy komputer z dobra karta graficzna w domu wszystkie tv to sony nie mialem nigdy mozliwosci zeby porownac nawet inne marki poniewaz kazdy nawet w mojej rodzinie kupuje sony nie wiem czemu czy to tylko ze wzgledu na marke czy one naprawde sa takie dobre...

tylko zauwazylem jedno czytaj dane techniczne tego tv :
Rozmieszczenie otworów montażowych VESA (cm): 30 x 30 :/
a w necie nie znalazlem takich uchwytow sciennych o takim rozmiarze :( czy to oznacza ze musialbym kupic orginalny uchwyt ? no chyba ze kupie ten 20x20 i dorobie plytke metalowa o rozmiarach 30x30 :/ ...
 

jtd

New member
Bez reklam
Szukaj szukaj a znajdziesz :cool: Ja juz mam i gra super, lepiej niz jakies tam sharpy, toshiby czy inne samsungi :eek:

0248256412.jpg
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Daleko jeszcze niektórym do Sonego , ja mam zaledwie serię P ale w segmencie podstawowym nie widziałem nic co dawało taki obraz z DVD jak Soniacz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to śmiało mogę zaryzykować tezę - że mało widziałeś.
Polecam:
Hitachi UT MH70
p1050015pt0.jpg


img-resized.png
Reduced: 64% of original size [ 800 x 450 ] - Click to view full image
p1050022gb7.jpg


img-resized.png
Reduced: 64% of original size [ 800 x 450 ] - Click to view full image
p1050141nr5.jpg



www.visualgrandprix.com
www.hitachidigitalmedia.com.

Loewe Xelos
www.loewe.de
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14520

I znów ilość szczegółów w drugim planie.
Loewe nie zostawia wątpliwości kto jest lepszy
afff6398147d86a9med.jpg


55f5890fbe84c8e6med.jpg


Panasonic LZD 85
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=25479

Natomiast to ujęcie , to ujęcie z serii sensacyjnych. Otóż oddzielenie każdego źdźbła trawy i wierność odtworzenia różnic palety odcieni barw obraca się w uśmiech na twarzy . Zaś czarny na tym tle pokazał się rewelacyjnie również z odcieniami.
p1030711tq6.jpg


JVC P80
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30
p1050788ak4.jpg
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Tylko czy te TV które zaprezentowałeś to ten segment cenowy co Sony 37P , bo wydaje mi się ze porównujemy inne półki , za 2700 zł w wielkości 37" nie widziałem ładniejszego obrazu od Sonego.
 

kiwi

New member
1) czy pokusi się ktoś umieścić TV:
sony 32V4500
sony 32P3000
sharp 32X20E
sharp 32WD1E
toshiba 32C3500PG
w trójce: p80, 32PFL7862D/12, 32R3500P
oczywiście pod względem jakości obrazu SD z kablówki

2) "Przy większych odległościach ważniejsza jest wyrazistość obrazu niż płynność 100 Hz. "

a które są WYRAZISTE?
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Wybrałbym Sonego V4500 i zresztą też go zamawiam tylko 37 cali ze względu na przyszłościowe rozwiązania które ma a mianowicie tuner mpg-4 , duzo wejśc , genialne jak dla mnie kolorki Sonego , ostrość obrazu.
 

kiwi

New member


"to śmiało mogę zaryzykować tezę - że mało widziałeś.
Polecam:
Hitachi UT MH70
Loewe Xelos
Panasonic LZD 85
JVC P80"


W/w poza moim zakresem finansowym.
Czy philips 32PFL7862D jest nadal bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej (2500zł początek lipca2008) do kablówki analog?
Czasss leciiiiiii
Co może być konkurencją?
Wpatruję się w ekrany ale trzeba wiedzieć na co zwrócić uwagę nie tylko w teorii)
 

eXtremePL

New member
Problem mam podobny, telewizor używany będzie wyłącznie do kablówki przez rodziców. Proszę pomóżcie mi zdecydować co kupić- Sharp 32X20E czy Panasonic 32LX85? Odległość od telewizora to jakieś 2,5m. Przekopałem forum i mam mieszane uczucie. Zdecydowany byłem już na Sharpa ale... no właśnie.
 

kiwi

New member
Z powodu ciągłych zmian cen poniżej 3000zł mamy:
-cytowany Sharp (zrozumiałem, że lepszy od 32R3500P a nawet od 32V4500)
-32LX85
-32LX70P
-32 RD 8

Odległość 2,5-3,5m, jasny pokój, TV tyłem do okna, źródło KABLÓWKA ANALOG.

Któryś lepszy od 32PFL7862D?

------
Swoją drogą z powodu "nowości" interesujące jest porównanie 32RD8 do 32RD2 i 32P80
 

Klaar

New member
Panowie pomóżcie!!!
Czytam Wasze opinie i jeszcze trudniej mi podjąć decyzję.
SHARP 32X20E czy SONY 32V4500 ( niestety tylko taki mam wybór )?
Dodam, że TV oglądam z odległości 3 m i głównie programy informacyjne, trochę filmów. Odbieram sygnał z anteny zbiorczej, ale niebawem będzie Polsat cyfrowy, a pomieszczenie mam mocno nasłonecznione
Nie ukrywam, że mam słabość do towarów oryginalnej produkcji japońskiej (SHARP?), ale liczę na Wasze opinie...
To będzie mój pierwszy TV LCD.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie opinie.
 
Ostatnia edycja:

thiler

New member
a ja jeszcze krócej zapytam najlepszy lcd full hd ready 32 calowy bez limitu ( no max 4000:D zł ) do kablówki dvd i kompa a no i jeszcze musze dodac że jestem telemanem :grin: i wiecznie siedzę przed tv myślałem wcześniej o 37 odległość 2,7m ale mam obawy co do wielkości ? więc raczej chyba 32 myślałem o SAMSUNG LE 37 A 656 ale znowu 32 nie ma 100Hz więc juz sam nie wiem ( ma być dobry ) help HELP
 
Do góry