Jaki model plazmy panasonica do oglądania jedynie cyfry HD

ashik666

New member
Witam
W początkowej fazie przeznaczone miałem 5500 zł na telewizor 55 cali.
Szukałem LED 55 cali.
Telewizor będzie używany jedynie do cyfry+ HD, czasami z rzadka divx. Nie potrzebuje 3D i innych bajerów.
Telewizor oglądany głównie po godz. 16.00.
Najważniejsze jest jakość obrazu i dźwięk.
Dlatego stwierdziłem ze rozsądniej będzie zamiast LCD/LED , kupić plazmę 50 cali.
Głównie zastanawiam się nad firmą Panasonic.
Tylko teraz jaki model. Może wystarczy kupić coś juz za 3500 zł ?
A 2 tys. zostanie na PS3 dla wnuczków
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam
W początkowej fazie przeznaczone miałem 5500 zł na telewizor 55 cali.
Szukałem LED 55 cali.
Telewizor będzie używany jedynie do cyfry+ HD, czasami z rzadka divx. Nie potrzebuje 3D i innych bajerów.
Telewizor oglądany głównie po godz. 16.00.
Najważniejsze jest jakość obrazu i dźwięk.
Dlatego stwierdziłem ze rozsądniej będzie zamiast LCD/LED , kupić plazmę 50 cali.
Głównie zastanawiam się nad firmą Panasonic.
Tylko teraz jaki model. Może wystarczy kupić coś juz za 3500 zł ?
A 2 tys. zostanie na PS3 dla wnuczków
do takich zastosowań G30 powinien wystarczyć teraz kwestia decyzji szybki zakup do końca stcznia (5 lat gwarancji gratis po rejestracji w necie!) czy chwila oczekiwania na nowe modele które pewnie ukażą się wiosną... zapewne przed EURO ale czy będą to tylko modele 3D czy i 2D to się dopiero okaże.

Oszczędność spora względem zakładanego budzetu zostanie na coś dla wnuczków jak i np. na odtwarzacz Blue-Ray (300-600zł) by cieszyć się nie tylko kanałami HD (720p) ale i objrzeć czasami coś w Full HD i zobaczyć pełne możliwości swojego TV.
 

ashik666

New member
Hej.
No właśnie powertowałem trochę na stronie panasonica modele plazm. I też chyba obstawię model p50g30e - cena 3400 zł.
 

mirek71

New member
właśnie ta cena i dodatkowa gwarancja kusi ale czy to nie jest spowodowane tym że idzie nowe i ... lepsze - więc trzeba się pozbyć starego i tu pytanie czy dobrego sprzętu ??? tj czy te bonusy nie przysłąniają jednak faktu że zakup g30 to krok w tył ???
a ja tylko chciałem kupić tv głównie do naziemnej telewizji cyfrowej i filmów 2d z netu a tu takie dylematy :) - chyba jednak kupię 50g30 dla św spokoju ...
 
Ostatnia edycja:

ashik666

New member
czy ja wiem czy krok w tył. dla dziadków 55 letnich którzy noszą swoje okulary i jeszcze zakładanie okularów 3D troche nie wygodne.Do tego kino 3D maja 500 metrów od domu.
 

mirek71

New member
pisząc o kroku w tył nie myśałem o twoich dziadkach lecz o sobie i innych potencjalnych nabywcach "promocyjnego" g30 :) zresztą nowsze modele też kiedyś będą stare i tak do końca świata ... szok
 

mabucz

New member
Czekając wciąż na nowszy model nigdy niczego nie kupisz, bo zawsze jest na co czekać. Poza tym właśnie teraz modele G30 osiąga swoją optymalny poziom cenowy.
 

ashik666

New member
Dużo poczytałem na forum na temat plazm. I wiekszość wychwala właśnie Panasonic. Wiadomo , ze warto jeszcze podjechać do sklepu i luknąć.
 
Do góry