Jaki LED do ok. 2.300 zł ?

marciok

New member
Jaki LED 40 " lub 42", sygnał cyfrowy z dekodera HDMI Polsatu Cyfrowego, telewizor typowo do oglądania piłki nożnej. Ważne żeby obraz nie smużył w dynamicznych scenach sportowych.

Z LED-ów zastanawiam się nad:
Philips 40PFL5605H,
Philips 40PFL5705H,
Philips 40PFL5606H,
LG 42LV4500.
Co o tym myślicie ? A może jakieś inne propozycje ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ponieważ do tej odległości modele są za małe to oznacza że praktycznie możesz brać każdy bo nie będzie widać szumów na ekranie.
Powinieneś sięgać po modele 46" i żeby nie smużył musi mieć dużą płynność : Panasonic 46G30, a z mniejszych 42G30 ale tek czy tak musiałbyś ciut dołożyć w nie przekraczalnej kwocie to 40 LE 630 , Toshiba 40TL838
( extra model).
 

marciok

New member
No może przesadziłem.
Odległość to 3-3,5 metry.
Ten ostatni Toshiba ma czas reakcji 8ms? To chyba raczej ze sportem sobie nie poradzi i będzie smużenie.
A te które na wstępie wymieniłem? Czy do kwoty 2300 są lepsze Ledy ?
 

don111

Banned
to są tylko dane techniczne podawane przez producenta, mające z prawdą niewiele wspólnego (czas reakcji, kontrast itd)
dołóż do Panasonic 50U30, ewentualnie Samsung 51D450/490
jak koniecznie chcesz mniejszy to Panasonic 42G30 lub 42S30
 

marciok

New member
No ok, ale wymieniłeś plazmy, a ja wolałbym zdecydowanie LED - ze względu na pobór prądu.
Generalnie telewizor tylko pod mecze piłkarskie więc bez żadnych efektów smużenia itp.
A model philipsa 40pfl5605H albo LG 42LV4500 ? Jak one wyglądają wg fachowych testów ?
 

Blendor

New member
naopowiadaja tempakom bzdur w media markcie itp . a ci w to wierza jak najęci , tak samo z kontrastem 5000000000:1 i oco w tym loto?:) buhahaha
 

buczo81

New member
Ale nie śmiejcie się, takie są mity w społeczeństwie i dłużo czasu musi upłynąć aby zeszły. Tak samo jest przecież z samochodami, jak niemiecki to musi być dobry. A wszystko i tak jest made in china.
 
Do góry