Jaki LED 40''? Określone wymagania.

tormentor

New member
Witajcie,
przyszedł czas, żeby starego CRT zamienić na coś nowszego Smile
Budżet to ok 2 tys, wolałbym go nie przekroczyć, ale jeśli coś za 300zł więcej ma mnie zwalić z nóg to chętnie przemyślę.
Dźwięk nie ma większego znaczenia, tv będzie stał w małej wnęce, więc planuje kupić jakiegoś soundbara, ale to innym razem.
- Telewizor będzie współpracował z dekoderem Vectry.
- Przede wszystkim zależy mi na bezprzewodowej komunikacji z udostępnionymi zasobami komputerów domowych. Przykładowo: udostępniam dysk na PC w domowej sieci WIFI i chciałbym mieć możliwość obejrzenia go na TV. Głównie będą to pliki .mkv lub mp4 1080p
- Myślę nad Samsungiem, bo raz, że podoba mi się ich obraz, a dwa, że przez lata nabrałem zaufania do tej marki. Poza tym mam w domu 2 osoby, które używają Galaxy S5 i chciałyby mieć możliwość puszczenia zawartości z tel na nowym TV. Domyślam się, że na tv innej marki coś takiego jest niemożliwe.
- Zależy mi na Smart TV, abym mógł swobodnie oglądać materiały IPLA, Youtube itd.
- Fajnie, gdyby telewizor odtwarzał jak najwięcej formatów plików: .avi, .mkv itd
- 3d nie jest konieczne, chyba, że w tej cenie ma to sens.
- Odświeżanie. Czy uda się znaleźć w tej cenie coś szybszego niż 100Hz? Słyszałem, że producenci prześcigają się w oszukiwaniu i nawet jeśli w parametrach jest to 200Hz to bywa, że matryca jest i tak 100Hz.

Myślałem nad modelami: UE40H6400, UE40H6500.
Z góry pięknie dziękuję za sugestie i porady.
 
Do góry