Jaki LCDTV 20" do małego pokoju?

Szambiarz

New member
Witam
Jaki polecacie Mały 20" lub 19" TV oczywiście HD Ready. Chciałbym żeby sprzęt był dobry. Mam zamiłowanie do marki Sony ale jestem wdzięczny za wszystkie typy.
 

Debuger

New member
dumbo93 napisał:
Ale się ubawiłem :-D

Swoją drogą wg. mnie najlepszym wyborem jest kupno monitora z tunerem TV. Obecne modele posiadają złącza HDMI lub DVI z HDCP. In plus to min. rodzielczość wyższa niż standardowy TV o tej samej przekątnej, krótszy czas reakcji itd.
 

Danielo

New member
dumbo93 napisał:

Ten nie jest HD-Ready...
Sony wypuściło teraz sporo 20", ale mają jakieś słabe kąty - 160 stopni (seria s30XX).
Ja mam S2020 i oprócz piszczenia jest super - są teraz sporo tańsze niż jak kupowałem :(.

BTW ciekawe czemu SONY daje tuner cyfrowy w "wychodzącym" standardzie?
 

Szambiarz

New member
Dzieki za odpowiedzia ale:
-Mirai'e i podobne to raczej nie dla mnie... wole cos solidniejszego (sony,samsung,sharp ewentualnie panasonic)
-Monitor niedawno kupiłem (20") moim zdaniem najlepszy na rynku z tego co sie orientowałem (Samsung 2032BW)
-Co masz na mysli mówiąc piszczenie??
-Raczej miałem na mysli model S4000 Sonego (2-gi z moich faworytów to Samsung LE19R86BD, 3-ci to Sharp LC-20AD5E a ostatni to moze jakis Panasonic 16:9)
- Bardzo wazna jest dla mnie jakosc obowiązkowo wejscie HDMI, format obrazu 16:9,oraz parametry) POMÓŻCIE W WYBORZE

Bardzo miłe byłyby opinie posiadaczy powyższych modeli.
NIE INTERESUJA MNIE TV 4:3 CZYLI PRAWIE KWADRATOWE!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry