jaki LCD?

akab

New member
Witam wszystkich jestem nowy tu na forum i mam dręczący problem który lcd kupić ? mam na wydanie 6,5 t i myślałem o 32 calach skłaniałem się do lg lp1r lub philips pf 9966 z a może macie jakieś inne propozycje ? więcej czasu będę oglądał tv czasami dvd a może w tej cenie macie propozycję na 37 cali ? chętnie wyczytam wszystkie propozycje pozdrawiam i czekam AKAB dodam że posiadam kino domowe yamahy ampli 1300 + dvd pokój ma około 16metrów kw prostokątny tv ma wisieć na ścianie niestety na przeciwko okna ale będą rolety najczęściej będe oglądał sport więc może najważniejszy jest czas reakcji ? nie znam się na tym dokładnie ale myślę że będę często wpadał na to forum takiego forum potrzebowałem i go znalazłem pozdrawiam wszystkich jeszcze raz
 
Ostatnia edycja:

pmcomp

New member
O ranyyyyyy.
Pierwszy post i od razu standardowe pytanie.

A nie łaska prześledzić forum?
Było o tym już chyba z milion razy.

Wiem, może się ktoś zlituje i odpowie ... tylko nie wiadomo czy z sensem.
Niestety mi się coraz mniej chce jak widzę takie posty. Innym starym też.

Zadając takie pytania sami zabijacie to forum.

Dam przykład: aktualnie chcę kupić TV 37". Wczoraj orałem niemieckie fora chyba ze 4 godziny. A przecież łatwiej zapytać: CO KUPIĆ ???

Z niechęcią do takich pytań pozdrawiam
 

Grisza

New member
pmcomp napisał:
O ranyyyyyy.
Pierwszy post i od razu standardowe pytanie.
A nie łaska prześledzić forum?
Zadając takie pytania sami zabijacie to forum.

AMEN.

BTW: Czy ktokolwiek zdrowy na umyśle naprawdę podejmuje decyzję wydania kilku/nastu tysięcy PLN na podstawie paru postów z jakiegoś forum ? Czy każdy zadający takie pytanie liczy, że rozpęta dyskusję na kilka stron ? Ludzie, dajcie spokój - skoro już macie internet, to wykażcie się odrobiną inwencji i dobrej woli - dla własnego dobra i własnej kasy... A zacznijcie od DOGŁĘBNEGO przejrzenia forum.
 
Do góry