jaki lcd ok 40" najlepszy

Dara

New member
Witam wg. mnie to SONY BRAVIA KLV-V40A10E lub KLV-W40A10 (on ma lepsze głośniki ale jeżeli masz kino domowe to głośniki w TV są zbędne)
SAMSUNG LE40M61B
LG RZ-42LZ31 (on ma 42 cale :) )
 

Razgriz

New member
a jak masz duże fundusze to inwestuj w LCD Phillipsa 42" (tylko 2" więcej, a rozdzielczość fullHD - muszę coś takiego dorwać w sklepie i zobaczyć jak gra)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
40' najlepsze na rynku - to :
Samsung M 61
Sony V 40 A 10
Samsung M 51
Samsung r 51

w kwietniu edą też dostepne - nowe firmy w tym wymiarze.
Ale na dziś możesz spokojnie siegać po te modele - szczególnie ,ze ceny właśnie spadły.
pozdrawiam
 

krytyk

New member
kiki poleca te tylko, które ma w portfolio, tych których nie ma , to tak jakby ich wogóle nie było na rynku, przydało by się trochę obiektywizmu i zdecydowanie mniej handlu
 

wlodek1956

New member
jaki lcd ...

Witam posiadam lcd-eka samsunga 40M61 2 egzemplarz w pierwszym padły piksele , w drugim czekam na diagnozę wygląda że matryca więc przestrzegam i nie ważne czy to jeden czy dwa promile produkcji problem ma klient . Pozdro wlodek.:(
 

krytyk

New member
to ładnie, w końcu Klienci muszą zapłacić za super raty 0% innym asortymentem
są oferty od ręki na 40M61 nawet 10900 pln, aż trudno uwierzyć w takie róznice
 

przem

New member
Ceny 40" podane przez "porównywarkę" Ceneo

Witam,

Kliknąłem na link porównywarki CENEO (w tym portalu, przy wejściu) i po wskazaniu LCD 40"

http://www.ceneo.pl/categories.aspx?search=yes&categoryID=303&searchText=&inDesc=False&minPrice=0&maxPrice=99999999&resPage=False&parIntFrom1=17&parIntTo1=17&index=0/0/0/0/0/0/0

otrzymałem ciekawe zestawienie cen, m.in. Samsung LE40M61B za 9494 zl.

Nie jestem specjalistą i opieram się tylko na porównaniu parametrów i wrażeniach wzrokowych (niestety na razie ze sklepu). Odpowiadając jednak inicjatorowi tego wątku (EVIL3K) wydaje mi się, że przy tej cenie to ciekawa propozycja (chociaż te wypalone piksele, o których wspomina WLODEK1956 sugerują wstrzemięźliwość w zachwytach...).

Przy okazji: słyszałem, że SONY BRAVIA KLV-V40A10E ma ten sam panel - czy to prawda?
Czy Waszym zdaniem technologia i jakość, z której zawsze słynęło SONY (tak jakoś mi się "zakodowało") w tym przypadku została prześcignięta przez Samsunga?

I jeszcze jedno: czy nowy panel S-PVI (załóżmy, że wspólny dla Samsunga i Sony) oferujący m.in. ponad 4 miliardy kolorów, jest warty dopłaty w porównaniu do np. Samsunga LE40R51B (cena 7224 zł wg. CENEO), skoro pozostałe parametry są z grubsza takie same.

Pozdrawiam,

Przem

PS. Jestem również zainteresowany opiniami i radami, gdyż również przymierzam się do zakupu 40".
 
Ostatnia edycja:

krytyk

New member
coś tu musi być na rzeczy z tymi usterkami, skoro samsungi tak lecą na łeb z ceną, inne lcd raczej nie reagują tak gwałtownie
 

cietwierz

New member
witam
od niedawna cena Samsunga LE40R51B zostala zmniejszona o ok.20%. kiedy można sie spodziewać kolejnej obniżki tego modelu?? poniewaz przymierzam sie do zakupu
 
Do góry