Jaki LCD full hd 37" wybrać? le37a656?

al80

New member
Witam
Chce kupić Lcd 37" (wiekszy nie wejdzie) full HD, cena tak 3 max 4k (z tego co sie orientuje na chwilę obecną spokojnie za tyle jakiś przyzwoity sie kupi).
Planowałem zakup samsunga le37a656 (chyba obecnie najwyższy dostepny u nas model 37" od samsunga) ale może jest coś lepszego, może jakiś sharp, sony lub cos innego? sam juz nie wiem na co zwracac uwage, kontrasty praktycznie wszedzie podawane sa dynamiczne, czas reakcji wiekszość tych lepszych ma na poziomie 4-5 wiec raczej ok, co polecacie kupić?
Tv bedzie w okolo 50% używany z xboxem 360(niechciałbym żeby cos sie okazało po zakupie ze np do grania jest lipny dany lcd bo cos tam... smużenie itp) + niedługo zakładam prawdopodobnie polsat cyfrowy (zalezy mi równiez żeby zwykła telewizja przyzwoicie odbierała). Odleglośc okolo 2,7m od tv.
Z góry thx
 

pom22

New member
al80 napisał:
Witam
Chce kupić Lcd 37" (wiekszy nie wejdzie) full HD, cena tak 3 max 4k (z tego co sie orientuje na chwilę obecną spokojnie za tyle jakiś przyzwoity sie kupi).
Planowałem zakup samsunga le37a656 (chyba obecnie najwyższy dostepny u nas model 37" od samsunga) ale może jest coś lepszego, może jakiś sharp, sony lub cos innego? sam juz nie wiem na co zwracac uwage, kontrasty praktycznie wszedzie podawane sa dynamiczne, czas reakcji wiekszość tych lepszych ma na poziomie 4-5 wiec raczej ok, co polecacie kupić?
Tv bedzie w okolo 50% używany z xboxem 360(niechciałbym żeby cos sie okazało po zakupie ze np do grania jest lipny dany lcd bo cos tam... smużenie itp) + niedługo zakładam prawdopodobnie polsat cyfrowy (zalezy mi równiez żeby zwykła telewizja przyzwoicie odbierała). Odleglośc okolo 2,7m od tv.



Witam , najlepiej jak sam sobie porównasz rózne tv i po wnikliwej ocenie sam zdecydujesz.Tez nie dawno byłem w podobnej sytuacj tylko ze szukałem 52 cale i w końcu padł wybur na samsunga 52a656 i nie żałuje a z decyzja bujałem sie jakieś 2 miesiące. Dla czego chcesz zakładać polsat .Miałem i wiecej mieć nie będę , zdecydowałem sie na N-kę i jest juz ponad rok i jest super, sporo programów w HD.
 

al80

New member
Już miałem brać tego le37a656 a tu widze że można kupić le37a676, nie ma go na stronie samsunga nie wiem czemu, ale to chyba jakiś ostatni model w wersji 37" więc może warto zamiast 656? Prosiłbym tylko o szybką odpowiedz kogoś porównując te 2 samsungi do siebie co lepiej wziąć i już zamawiam . Pozdrawiam i czekam na odp
 
Do góry