Jaki LCD do max 2800 32"

Piter87

New member
Witam!
Jaki LCD polecicie do kwoty 2800PLN, najlepiej z ofert znanych sieci sprzedaży (mieszkam w Puławach, woj. lubelskie) Euro RTV AGD, Avans, Media Expert, Media Markt.
 

jersey

New member
W ww. limicie 2800 na chwile obecną

godnym zainteresowania 32" lcd są: JVC LT-32G80, SHARP LC32WD1E. Z uwagi na miejsce zamieszkania w kwestii dostępności ww. za ROZSĄDNą CENĄ polecam przyjrzec się ofertom sklepów internetowym oraz recenzjom użytkowników ww. sprzętu, które znajdziesz w podanym niżej linku:
http://www.xn--skpiec-x0a.pl/cat/22-telewizory-lcd.html
Życzę Ci trafnego wyboru i udanej transakcji!
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

deniro24

Member
Bez reklam
mensir67pl potwierdza sie to, że dane tv trzeba porównac osobiście. Ja też oglądam sporo Samsungów na co dzień (tych do 3k) i dla mnie nowa seria R8x gra na każdym źródle lepiej niż seria R7x.
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
deniro24 napisał:
że dane tv trzeba porównac osobiście. .



powiem tak małem przyjemnosc ..
kiedys ...

gdzie sklep byl przybugowany do blokow mieszkalnych

i nie bylo problemu z sygnalem z kablowki

jak sie to powlaczalo (lcd) no to byl kogiel mogiel ....

w obrazach (wizalnych)

przy salbym zrodle sygnalu tu wiadc doskonalosci i nie doskonalosci
 

brun

Member
kolego masz w puławach sklep ASTRO RTV AGD stoi tam tv SHARP 32WD1E ZA 2799, bardzo fajny tv, gra naprawde bardzo fajnie nawet na sd

żeby było śmiesznie ten tv w media expercie -który tak lubisz kosztuje 3599 (ferio-galeria zielona)
 
Ostatnia edycja:

deniro24

Member
Bez reklam
mensir67pl napisał:
powiem tak małem przyjemnosc ..
kiedys ...

gdzie sklep byl przybugowany do blokow mieszkalnych

i nie bylo problemu z sygnalem z kablowki

jak sie to powlaczalo (lcd) no to byl kogiel mogiel ....

w obrazach (wizalnych)

przy salbym zrodle sygnalu tu wiadc doskonalosci i nie doskonalosci

Z całym szacunkiem, ale nie bardzo rozumiem Twojego posta jako odpowiedź na mojego (może to jego konstrukcja;) ).

Mi chodziło o to, że dle jednego będzie lepiej odbierał tv "x" w porównaniu do tv "y", a dla drugiego wręcz przeciwnie.

A to że odbiór LCD w sklepach podłączonych do kablówki przez rozdzielacze to miłych nie należy to chyba większość z nas miła nieprzyjemność zauważyć.

Pozdrawiam.
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
deniro24 napisał:
Mi chodziło o to, że dle jednego będzie lepiej odbierał tv "x" w porównaniu do tv "y", a dla drugiego wręcz przeciwnie.

A to że odbiór LCD w sklepach podłączonych do kablówki przez rozdzielacze to miłych nie należy to chyba większość z nas miła nieprzyjemność zauważyć.

Pozdrawiam.

no moze troszke zakreciłem ...

rozdzielacze rozdzielaczami

ludzie wchodza z ulicy palcami pokazuja to co ladnie odbiera

i dla kazdego to "ładnie" jest inne ... (model)
 

Slupper

New member
hehe, można sobie kupić Samsunga LE32R82B za 2200zł, Wystarczy dokonac zakupu na allegro ( róznica w cenie od sklepu nawet do 1000zł!!) no i jak masz jakąś firemkę to sobie Vacika odliczasz 22% :>
 
Do góry