Jaki LCD 55" do 12.000 zł?

Bili5

New member
Witam. Miałem kupić Samsunga LE55A956 ale NIGDZIE go nie ma. Załapałem się na listę oczekujących w jednym sklepie i okazało się, że Samsung wycofał się z dostaw. Nie wiem, który telewizor dorównuje/przebija jakością LE55A956. Proszę o poradę bo jestem już zmęczony grzebaniem w internecie i robieniem porównań. Dodam, że głównie do BR, ale gierki na PS3 też są ważnym aspektem(a z tego co wiem LE55A956 miał input lag). Nie chcę czekać na Samsunga UE55B700 bo ma okrojony SmartLED i pewnie parę innych rzeczy. Aha, jeszcze jedno, 12.000 złotych to górna-górna granica. Z góry dziękuję

Bili
 

Bili5

New member
Ja w sumie też już wiem, ale kosztuje aż 11 tysięcy. Plazma odpada. Tak więc zastanawiam się między KDL-52Z4500 a LE55-A956
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak dołożysz trochę to wystarczy na 55" Sony.
Ale skorzystałbym z prezentacji i poprosił również
Samsunga 58" a 656 - są dostępne
Pioneera 5090 - są dostępne
I w domu najlepiej wybierzesz.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
mateo2121 napisał:
Nie wiem czemu kolego nie chcesz plazmy...i to plazmy Pioneera...najlepszej na rynku...

Mam kuro i 55" 956, wybieram Samsunga, zdziwiony?

Jezeli mialbym kupowac jeszcze raz zastanowilbym sie powaznie nad
czyms wiekszym >60" a jak nie to kupilbym jeszcze raz 956 mimo iz ciezko mi zawsze wytrzymac dluzej jak 12m z jednym tv w domu, to tego prawdopodobnie przetrzymam do czasu ukazania sie sprzetu z realnym skokiem w jakosci, natomiast nie spojrzalbym juz na nic
mniejszego jak 55" mimo iz w tym samym pokoju mam projekcje.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to proponuję Sharpa 65 XS1 - najlepsza cena do jakości na rynku.
W razie wątpliwości poproś o preznetację w domu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
mateo2121 napisał:
Skoro wybierasz Samsunga niż Kuro to chyba jesteś niewidomym...:)

Gdyby nie ta buzka na koncu to bym pomyslal ze chcesz mnie obrazic, wiec Ci odpuszczam :twisted:

Gdybym nie znal zalet KURO nie mialbym tego TV, wiec nie musisz mi tu odstawiac kultu KURO bo mam juz po tych wszystkich tv jakie mialem troche wiecej dystansu.
Kazdy ma wady i zaden nie jest idealny, ale rozumiem ze masz tez
te tv w domu i masz inne zdanie.
Btw:
Pamietam jak niektorzy wychwalali pod niebiosa swojego czasu KDF`y rozczulajac sie nad ich jakoscia i wszystkim chcac udowodnic zalety nad pdp i lcd, a dla mnie to byl i jest zwyczajny bubel, nie pisze tego w kontekscie kuro bo to inna bajka a tv oczywiscie bdb, ale tak mi sie przypomnialo.
 
Do góry