Jaki LCD 40'' - kolejne wahania na forum

DAN PL

New member
Mam podobny dylemat. Też nie mogę się zdecydować. Ostatnio popatrzyłem sobie na SONEGO W4500 i SAMA 786. Niestety z braku czasu było to tylko "rzucenie okiem", nad czym bardzo boleję. Stały oddalone od siebie o jakieś 5m i chodziły na analogu. Jak dla mnie 786 wygrał, jednak nie było to zdecydowane zwycięstwo.
Kiki co Ty na to ?
Niedługo będę "musiał" dokonać wyboru, chyba jednak postawie na SAMA.
 

cdn

New member
Witam,

Też zastanawiam się nad kupnem lcd 40" (ew. 37"). Dane bardzo zbliżone do tych z 1 posta.
Cena max 3500zl.

Jak narazie to zastanawiam się nad:
Samsung 40" z 6 serii (le40a656) lub
Toshiba 40" 40XF350

Jakieś rady, sugestie? Co warto kupić? ew Sharp, Sony (modele??)

Pozdrawiam
 

bsikor

New member
Witam
Dołączam się do pytania który wybrać ?? także stoję przed decyzją zakupu w czasie ok 2 miesiecy jakiegos TV ok 40 cali, parametry oglądania podobne.
Do tej pory faworytem byla tosia XF356 , ale poczytalem troche o serwisie i sie wystraszylem ( moze niepotrzebnie) dalsze miejsca JVC 42S90 Samsung A756 ( moze 656A2) no i sony 40W4500.
Dodam że sygnał to bedzie 90% kablówka upc więc tu jest ból i trudność wyboru.
 

dow1346

New member
Mialem okazje u kumpla w serwisie Samsunga dluzej pobawic sie semsungiem 856 i podoba mi sie. Wczoraj w sklepie staly obok siebie sony w4500 i samsung 786 i wiekszych roznic nie widzialem. Potem w innym sklepie ogladalem samsunga 786 i 856 obok siebie i tez nie dostrzegalem wielkich roznic. Ostatecznie sklaniam sie na samsunga 856 chyba. Generalnie przy tym poziomie zaawansowanie tech mysle ze przecietny uzytkownik nie zobaczy roznic pomiedzy ww modelami tv.... nawet jestem tego pewny!
 
Do góry