Jaki LCD 37 max.do 2500zł ?

polom77

New member
Witam
Jaki polecacie model LCD 37 cali ?
Podam jak modele mam na uwadze ale nie wiem na jaki kupić-sygnał będzie z cyfry plus ?

Toshiba 37XV733 ; PHILIPS 37PFL5405H ; SAMSUNG LE37C650 ; SONY KDL-37EX500

Model sony jest minimalnie powyżej ceny 2500zł ale jeśli jest wart swojej ceny jestem w stanie dołożyć:)

Internet może być dostęp ale nie musi , bardziej przydatne chyba jest wejście usb np: odczyt filmów divx.Ale poradźcie mi sami.
 

polom77

New member
Panasonic 37S20 kontrast : 50000:1

Toshiba 37XV733 Kontrast: 50000:1
Nie wiecie może jaki kontrast mają te modele bo nie mogę nigdzie znaleść
PHILIPS 37PFL5405H ; SAMSUNG LE37C650 ; SONY KDL-37EX500
 

tvenno

New member
Na forum obok kolega szukał LCDka do konsoli - wspominał właśnie o tym samym Samsungu - LE37C650. Ty go potrzebujesz do Cyfry, a myślę że gry są bardziej wymagające ;) U mnie xbox360 śmiga na którymś z Samsungów, nie pamiętam modelu, ale cała rodzinka jest w szoku - słońce świecące z ekranu potrafi oślepić bardziej niż to zza okna... ;P
 

iiiiiiiza

New member
Hej,

Ja tez zastanawiam się nad kupnem telewizora Toshiba 37XV733
Czy orientuje się ktoś może czy odtwarza on filmy z usb? Jeśli tak to czy z napisami?
 

rmvbhd

New member
Też zastanawiam się nad kupnem TV tylko komputera, czy Toshiba 37XV733 będzie się nadawać ?. Jeszcze zastanawiam się nad Samsungami z serii C550 32/37 lub 40, ale nie wiem czy w MM pozwolą sprawdzić na jakiej jest matrycy, a chcę kupić tylko na Samsungowskiej (SQ). Co do Toshiby, tam też pakują lepsze, czy gorsze matryce, czy obojętnie jaki kupie, to będzie idealnie ostry obraz na komputerze?.
 

polom77

New member
Mimo wszystko model Philipsa 37PFL5405H w cenie do 2200 tyś ma chyba najlepsze parametry kontrast : 100 000 :1 oraz od odświeżanie 2 ms :)
 

yorik

New member
Mimo wszystko model Philipsa 37PFL5405H w cenie do 2200 tyś ma chyba najlepsze parametry kontrast : 100 000 :1 oraz od odświeżanie 2 ms :)

Kontrastem w szczególności dynamicznym bym się nie sugerował, bo to jeden wielki marketing i pic na wodę. Każda firma sama sobie wyznacza standardy mierzenia tego kontrastu i tak np.: LG ma zawsze wartości zawyżone a Panasonic niższe, chociaż na własne oczy można się przekonać, że Panas w tej samej grupie cenowej bije LG na głowę. Nic nie zastąpi oceny "na własne oczy". Osobiście widziałem tego Philipsa i wydaje mi się że wypada cienko, szczególnie przy słabym sygnale obraz cały pływa.

I odnosząc się do innego założonego przez Ciebie wątku - lepszy obraz mimo wszystko był na samsungu 37c650.
 
Ostatnia edycja:
Do góry