Jaki LCD 32'' do kablówki UPC i Xboxa360? Kryterium cena/jakość

sethh1

New member
Witam
Szukam jakiegoś fajnego LCD 32'' do małego pokoju, który będzie zasilany cyfrówką z UPC i xboxem, podstawowe kryterium cena/jakość, odległość od siedziska 1.5m, niekoniecznie chcę dopłacać za niepotrzebne bajery :twisted:

Będę bardzo wdzięczny za porady;
pozdrawiam
 

bielikk

New member
Bez reklam
Witam
Szukam jakiegoś fajnego LCD 32'' do małego pokoju, który będzie zasilany cyfrówką z UPC i xboxem, podstawowe kryterium cena/jakość, odległość od siedziska 1.5m, niekoniecznie chcę dopłacać za niepotrzebne bajery :twisted:

Będę bardzo wdzięczny za porady;
pozdrawiam


Philips 32PFL7404H bardzo dobry TV LCD
opinie oraz dane techniczne znajdziesz w necie
 

lennox24

New member
Witam
Sygnał jest dobry, ale 37'' odpada ze względu na wielkość pokoju(9m2 w prostokącie) :(

Mój "salon" dzieli się jakby na 2 części na 9m2 i 6m2 w tej 9m2 miałem 32'' LCD niestety po bardzo krótkim czasie stał sie za mały, teraz jest 42'' i dopiero teraz mam satysfakcję z tego co widzę. Dobrze się zastanów nim utopisz grosz w 32.
 

Ares78

New member
Tutaj bym polemizował, nie wiem jaką jakość sygnału oferuje UPC, ale w przypadku SD i odległości do ekranu 1,5m byłbym raczej ostrożny, do grania na konsolach HD jak najbardziej można sobie pozwolić na 37 cali, inaczej może być różnie, zwłaszcza przy słabszych źródłach sygnału. Wiadomo im większy tym lepszy, ale nie można też przesadzić tym bardziej, że ilość dostępnych kanałów HD na dzień dzisiejszy jest zaskakująco niska...
 

Angelos_01

New member
Podlacze sie do dyskusji.

Tez mam taki problem
1,5m od ekranu.
do podlaczenia kablowka upc, ps3, i divx z kompa
zastanawiam sie miedzy 37 a 32, ale boje sie o te divx z kompa, bo na 37calach z 1,5m moze byc slabo
Co sadzicie?
 

Ares78

New member
Tutaj już trzeba kierować się na własne oko, bo pamiętaj, że każda odległość jest podawana orientacyjnie, w przypadku divxów sprawa jest o tyle prosta, że zgrywasz plik na pendrive i sprawdzasz czy jakość obrazu jest akceptowalna dla Ciebie z odległości gdzie normalnie byś siedział.
 
Do góry