Jaki LCD 32 do 2500 zł

Kleszcz25

New member
Bardzo przepraszam, że męczę doświadczonych forumowiczów, ale potrzebuję rady. Chciałbym kupić telewizor LCD 32". Naprawdę szukałem na forum ale chyba nie jestem na tyle doświadczony, żeby bez wsparcia podjąć decyzję:

Dane wyjściowe:
1. LCD 32"
2. odległość od telewizora 2,9 - 3,0 m.
3. przeznaczenie: kablówka Aster, HDTV (z Aster jeśli to ma znaczenie), może kiedyś konsola
4. Portfel: max 2500 zł, choć wolałbym wokół 2000 zł
5. Pokój nasłoneczniony, ale oglądam zwykle wieczorem
6. Aktualnie posiadam Samsung LE26R71B, ale jest za mały w moim przekonaniu, a myślę, że przy HDTV będzie jeszcze bardziej mnie to drażniło
7. Kanały: C+, głownie sport, piłka nożna

Jeszcze ostanie wątpliwości:

1. Czy jest sens iść w FullHD jeśli sygnał operatorzy nie nadają jeszcze takiego sygnału ?
2. Czy FullHD ma jakiś sens przy takiej matrycy 32' ?
3. Myślałem początkowo o Samsung LE32R82B ? Czy to odpowiedni wybór przy tych kryteriach i realiach na rynku.

Wiem że było kilka postów w przeszłości traktujących o tym temacie, ale ceny i oferowane na rynku produkty dość dynamicznie się zmieniają.
To co było najlepsze w marcu już w maju nie musi być :wink:

Z góry dzięki za pomoc,
 

Wojt29

New member
Full Hd przy 32 calach z tej odległości nie ma moim zdaniem sensu.
Napisałeś, że oglądasz sport m.in. piłka nożna, przydałby Ci się zatem tv posiadający 100Hz.
Ja mogę polecić Toshiba 32R3500, własnie taki mam mniej więcej od miesiąca, a kierowałem się podobnymi przesłankami jak Ty :).
Obecnie znajdziesz już ceny w internecie poniżej 2500 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy takich warunkach je wybierałbym pomiędzy:
Panasonica 32 LX 85,
Sharp 32 D 44
JVC 32 A 90
Samsung 32 A 551
Hitachi 32 A 01
Panasonic 37 PV 8
 
Do góry