Jaki kupic TV ?

RafalPolska

New member
Witam :) chcialbym sie poradzic jaki TV kupic . Zastanawiam sie nad Sony KDL 55W829 lub Samsung UE55F6770 . Jaki byscie doradzili ? Zalezy Mi na jak najlepszej jakosci obrazu i braku smuzenia . TV bedzie wykorzystywany glownie do ogladania sportu przede wszystkim mecze i do grania ns PS4 :)

Za kazda pomoc bede wdzieczny :)
 

RafalPolska

New member
Witam i jak pomoże ktoś w wyborze TV ? Do tej dwojki doszly Samsung UE55H7000 i Sony KDL-W905 .Jak myslicie ktory bylby najlepszy z tej czworki dla mnie ? Jakos obrazu i plynnosc obrazu przede wszystkim do Filmow , PS4 i mecze NC+ w Hd . Bede wdzieczny za jakakolwiek porade :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z pierwszej wersji wybrałbym Sony 55W829 co do jakości obrazu a Samsunga H7000 co do wyboru aplikacji. Pytanie co preferujesz?

Z drugie grupy wg Twojego wpisu też co do jakości obrazu Sony 905.
 

RafalPolska

New member
Z pierwszej wersji wybrałbym Sony 55W829 co do jakości obrazu a Samsunga H7000 co do wyboru aplikacji. Pytanie co preferujesz?

Z drugie grupy wg Twojego wpisu też co do jakości obrazu Sony 905.

Kiki mnie tylko interesuje jakosc obrazu :)aplikacje wg mnie nie interesuja . Telewizor nie jest od tego :) czyli Sony mowisz ? A wg idziejezcze dostac Sony 905 ? Niby w euro ale wg nie odpisuja na maile . Duza roznica miedzy 829 b ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 905 jest trudno dostępny, nie jest produkowany.
Ale 55W829 jest w extra cenie dla niebieskich i kalibracja gratis i dostawa gratis.
Masz też w Sony możliwość za naprawdę małe pieniądze przedłużyć oryginalna gwarancję Sony .
Napisz na PW dostaniesz info.
 

jacekcy

New member
Witam i jak pomoże ktoś w wyborze TV ? Do tej dwojki doszly Samsung UE55H7000 i Sony KDL-W905 .Jak myslicie ktory bylby najlepszy z tej czworki dla mnie ? Jakos obrazu i plynnosc obrazu przede wszystkim do Filmow , PS4 i mecze NC+ w Hd . Bede wdzieczny za jakakolwiek porade :)

Fajnie, fajnie :) Zazwyczaj, większość z biegiem czasu eliminuje niektóre modele TV, a u Ciebie ich przybywa :)
 

norbert86

New member
Witam, sam obecnie stoję przed wyborem TV, waham się między Sony W905, Samsungiem H7000 i H8000. Powiem tak - wybór bardzo trudny, sam już nie wiem co wybrać...również interesuje mnie jak najlepsza jakość obrazu w tej cenie. Co do Sony to jestem teraz trochę ostrożny, ponieważ na moim poprzednim egzemplarzu W905 wyskoczyły martwe piksele, serwis wymienił mi TV i na tym też wyskoczyły :/ Więc albo ja mam takiego pecha albo coś jest nie tak:) Nie mniej uważam ten TV za bardzo dobry i z chęcią bym go kupił jeszcze raz, trochę jednak obawiam się "powtórki z rozrywki", dlatego też na tą chwilę skłaniam się ku H7000 ew. H8000, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji chcę się upewnić który z powyższych oferuję najlepszy obraz?

TV będzie służył głównie do oglądania sportu oraz do nocnych seansów filmowych, więc priorytetem jest płynność oraz ostrość, a także kontrast i poziom czerni....
 
Ostatnia edycja:
Do góry