Jaki kupić LCD 32"?może Samsung LE32M61B?

Smugu

New member
Witam wszystkich forumowiczów!!Jestem na forum nowy i chciałbym prosić o pomoc w wyborze lcd 32".Trochę obserwowałem wypowiedzi na ten temat ale szukam potwierdzenia mojego wyboru u znawców tematu.Z góry dziekuję za podpowiedzi i pozdrawiam.:smile:
 

zibi 2006

New member
Cześć . Nikt nie chce ciebie splawiac . Podaj więcej info na temat tego do czego ma ci służyc. Tu jest faktycznie sporo postów o tym lcd, wiem bo sporo łaże po tym forum. To dobry lcd ale dosć trudny do zdobycia . Sam rozwazam zakup Panasonica Lx500 lub Lg lx2r.
 

loizy34

New member
zibi 2006 napisał:
Cześć . Nikt nie chce ciebie splawiac . Podaj więcej info na temat tego do czego ma ci służyc. Tu jest faktycznie sporo postów o tym lcd, wiem bo sporo łaże po tym forum. To dobry lcd ale dosć trudny do zdobycia . Sam rozwazam zakup Panasonica Lx500 lub Lg lx2r.
ja terz szukam lcd ma służyć do cyfry dvd i telewizi naziemnej pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
musisz podać zdecydowanie wiecej informacji
- czego oczekujesz -tylko obrazu ?
- jakie urządzenia bedziesz podłączał ?
- czym?
- ile masz środków finansowych?
- jaki sygnał ?
- czy komputer?
- czy gry ?
- czy hd?
pozdrawiam
 

Formac

New member
Jak się już trochę nacieszysz, to skrobnij może jakiś mały opis/test dla potomności... Brałem ten model pod uwagę przy kupnie, wciąż się zastanawiam.
A szybkie pytanie - jak brzmią głośniki? Bo w nim ponoć jakaś specjalna konstrukcja - głośnik schowany za jakąś listwą, czy cóś - nie wiem dokładnie ;)
 

Wegorz

New member
Formac napisał:
A szybkie pytanie - jak brzmią głośniki? Bo w nim ponoć jakaś specjalna konstrukcja - głośnik schowany za jakąś listwą, czy cóś - nie wiem dokładnie ;)
No więc faktycznie - głośniki to jego najsłabszy punkt :( ale:
1. do TV wystarcza
2. ma wyjście audio, więc sobie można podłączyć normalnie do wzmaka i mieć ekstra dzwięk na kolumnach
3. filmy na DVD i tak grają przez amplituner

Reasumując: trzeba się nastawić na kiepski dzwięk, ale w zamian za to dostajesz bardzo ładny i niewielki TV - a dzwięk i tak sobie puścisz osobno.
Polecam.
Węgorz
 

stalak

New member
Tez mam na oku ten model samsunga, ale w zadnym sklepie nie moge go znalezc na wystawie, widzialem le32m51b i wydaje mi sie ze jest dobry, ale bylem dzisiaj w sklepie rtv i byl le40m61b i troche sie zawiodlem poniewaz obraz nie byl za bardzo czysty a ten lcd kosztuje 12k, i w porowananiu z innymi slabszymi wypadl slabo, a wszedzie byl puszczany ten sam program;/
 

G@RY

New member
może był słabszy sygnał puszczony przez jakieś rozdzielacze albo coś ja tam sklepom nie wierze :p
 

Smugu

New member
Wegorz napisał:
No więc faktycznie - głośniki to jego najsłabszy punkt :( ale:
1. do TV wystarcza
2. ma wyjście audio, więc sobie można podłączyć normalnie do wzmaka i mieć ekstra dzwięk na kolumnach
3. filmy na DVD i tak grają przez amplituner

Reasumując: trzeba się nastawić na kiepski dzwięk, ale w zamian za to dostajesz bardzo ładny i niewielki TV - a dzwięk i tak sobie puścisz osobno.
Polecam.
Węgorz

a u mnie jest wszystko ok nawet więcej powiem siedząc w odległości około 4m i oglądając z kablówki np tvp1 jest fajne wrażenie dżwięku "przestrzennego".Więc moim zdaniem z dżwiękem nie ma problemu,a jak już wszystko podłącze do niego takjak należy to napiszę coś o nim;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
braki spowodowane są tym iż nastapi wymiana modeli. Nowe mają mieć lepsze parametry i mają być tańsze.
pozdrawiam
 

greg18

New member
Witam, może więcej o tych nowych modelach- najważniejsze: kiedy ? I druga rzecz: jak jest z tą awaryjnością Samsunga, spotkałem wypowiedź, że ktoś reklamował już dwa tv z powodu martwych pikseli. Może ktoś ma uwagi nt awaryjnosci innych marek ? O sharpah i problemach z pilotami już coś było. Co jeszcze może spotkać "szarego" użytkownika ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w Sharpach - piloty to przeszłość. Problem rozwiazany ku zadowoleniu wszystkich.
W Samsungach awaryjność nie jest wieksza niż w innych . Tak moze to wygladać bo mają wiekszy udział w rynku . WIecej osób je zakupiło.
pozdrawiam
 
Do góry