Jaki jest aktualnie najlepszy soundbar ?

collider

New member
Bez reklam
Bardzo dobre sa tez Monitor Audio ASB 2 czy B&W Panorama. Piekny jest tez Harman Kardon Sabre. Pisze piekny bo nie slyszalem jak gra, ale sa tacy co twierdza, ze bardzo dobrze. Wierze im.
 

Misiekk67

Klub HDTV.com.pl
VIP
kiki YAMAHĘ YSP-4300 zaoferowano mi za 4100 zł. Myślę, że gdyby wyjątkowo urzekł mnie jakiś soundbar, to 5000 zł. zapłacę.
Niestety Philips HTL 9100 nie spełnił moich oczekiwań.
 

Rafal7

Banned
Dla mnie Sonos, coś niesamowitego (jak na tej kategorii sprzęt).

Słyszałem Głośniczki tej firmy, takie małe białe chyba w Saturnie, jak muzyka z nich leciała to stanąłem i próbowałem wychwycić z których dużych kolumn to leci, jak wreszcie zlokalizowałem skąd płynie dźwięk to nie dowierzałem.:niewiem:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak tak miałem na prezentacji, tyle że był to cały system 5.1 i gdybym nie widział na własne oczy, to nie uwierzyłbym że to może tak grać.
Chyba że mieli przyczajone za kotarą duże skrzynki, nie zdziwiłbym się :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Gdybym tyle kasy chciał przeznaczyć na soundbar, to pewnie byłby to Sonos, do kompletu z subem oczywiście...jak to mówią mały, ale wariat ;)
 

Rafal7

Banned
Jak tak miałem na prezentacji, tyle że był to cały system 5.1 i gdybym nie widział na własne oczy, to nie uwierzyłbym że to może tak grać.
Chyba że mieli przyczajone za kotarą duże skrzynki, nie zdziwiłbym się :)

Ja też słyszałem zestaw 5.1, nie mieli schowanych dużych kolumn, to tak grało :eek:
 

collider

New member
Bez reklam
Mozecie przyblizyc o jakim zestawie jest mowa poniewaz z tego co sie orientuje firma Sonos w swojej ofercie nie posiada typowego 5.1 . Ma jedynie soundbar z dodatkowymi glosnikami efektowymi oraz w glownej mierze proponuje produkty wireless.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

quasimodek

Member
Bez reklam
Ja też miałem przyjemność bawić się jakąś popierdółką Sonosa do odtwarzania muzyki w jednym z salonów audio.
Piękna sprawa... i potężna biblioteka utworów.
 

Rafal7

Banned
Collider nie pamiętam dokładnie w zeszłym roku to słyszałem, może stały jeszcze głośniki od innego takiego zestawu,ale moje uszy od razu na to coś zwróciły uwagę .
 

Misiekk67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do nowego 4K to podpytaj forumowego fachowca kiki co kupić i za ile, gość się na tym trochę zna. Ja bym wtedy dopierał soundbar.
Chyba zamówię u kikiego prezentację domową, ale musi być trochę więcej treści 4K.
Soundbar chcę kupić teraz, a dobieranie pod telewizor ma chyba tylko znaczenie wizualno-estetyczne.
Jeśli się mylę, to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie o to pytałem.
Soundbara kupuje się dla brzmienia, a nie pod marke tv.
A co do brzmienia, to dają rade.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry