Jaki DLP wg. efektu teczy ?

User27

New member
Jeśli efekt tęczy występuje w projektorach dlp to jak oni te projektory sprzedają, czy ktoś to kupuje?
To może ta technologia to jakaś pomyłka, chciałbym tez sprubowac projektor dlp ale ciągle sie wzbraniam przed efektem teczy. I jestem w kropce
 

Geezer

New member
Producenci i userzy LCD wieszają psy na DLP za tęczę a producenci i userzy DLP wybrzydzają nt. LCD.

Tak czy owak DLP ma MNIEJ WAD niż LCD.
Najważniejsza zaleta LCD to łatwość ustawienia sprzętu. Tyle że proje LCD to wielkie maszyny do pisania.
 

liko2k

New member
A czemu nie Benq w600? Efekt teczy prawie nie wystepuje, tylko keidy reką przez snop swiatła przesuniesz.... :) Jakosc obrazu bardzo dobra mnostwo ustawień i cena przystepna.
 

dziejus

New member
Jeśli efekt tęczy występuje w projektorach dlp to jak oni te projektory sprzedają, czy ktoś to kupuje?
To może ta technologia to jakaś pomyłka, chciałbym tez sprubowac projektor dlp ale ciągle sie wzbraniam przed efektem teczy. I jestem w kropce


Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.Śmiało kupuj dlp , nie zastanawiaj się nad jakimś mitycznym efektem tęczy? Posiadam od 4 lat projektor Benq W100 dlp , wyświeconych 1000 godzin , pokój mam dedykowany pod kino domowe czyli 0 światła z zewnątrz a ściany i sufit wyłożone czarnym materiałem (spandex). Nikt powtarzam NIKT nie narzekał na jakiś efekt tęczy a przewinęło się przez pokój bardzo dużo osób ( znajomi , rodzice , dziadkowie, koledzy i koleżanki córki ). Nikt nie wie co to efekt tęczy? jakiś ból głowy? o co chodzi ?

Ps. Jak zauważyliście mój projektor do najmłodszych nie należy , a technika idzie do przodu ?
 
Do góry