Jaki amplituner???

Leonek7

New member
hmm, ja z opisu Pioneera VSX-1021 widzę, że jest 550W, chyba, że źle patrzę.
Myślę właśnie o nim + zestaw Jamo 606 + sub 210 (albo Quadral 5000) - polecacie coś innego z kolumn (lub ampla) w tym przedziale? Czyli ok 4k, max 4,3 k? W moim przypadku pokój 17 m2 (3,2 x 5,3). Muzyka, filmy różnie.
 

Słaby

New member
Witam,

czy ktoś z użytkowników miał odsłuch amplitunera DN1020?? Czytam opinie pt. nie ma nic gorszego w tej klasie cenowej niż SONY i zastanawiam się ile osób słuchało jego brzmienia ..... Sam chciałem SONYego DN1020 poszedłem więc do salonu muzycznego i na dzień dobry usłyszałem dosłownie że SONY STR-DN1020 to gówno (cytuje dosłownie sprzedawcę). Jestem dość uparty więc umówiłem się na osłuch zestawu kolumn które chciałem kupić (OLI 202) i na porównanie dwóch amplitunerów:

1. Harman Kardon AVR 365
2. SONY STR-DN1020

na zmianę w sali odsłuchowej podłączaliśmy powyższe amplitunery dla tych samych utworów. Ja nie słyszałem różnicy chociaż sprzedawca wskazywał na bardziej czytelne sceny muzyczne w HK, oraz opóźnienienia basów w SONYm. Finalnie kupiłem SONEGo (może na ucho nadepnął mi słoń ale nie mogłem wyłapać różnicy). Sprzedawca został przystanowisku, że lepszym wyborem jest HK chociaż ampli SONEGo określił jako całkiem przyzwoity. Od tygodnia słucham muzyki oraz oglądam filmy i jestem zadowolony. Po kalibracji dźwięk przestrzenny dla mnie taki jak w kinie, do muzyki też nie mam zastrzeżeń.

pozdrawiam darek:)

PS. Sorki za przydługą wypowiedź.
 

Kris1973

New member
Witam ja mieszkam w Londynie nie wiem jak w Polsce ale tu Marantz sr5005 mozna dostać za 370£ a Sr5006 za 400£ a za 450£ mozna kupić SR 6005 miało go wczesniej dobry do kina i bardzo dobrze gra w stereo
 
Do góry